Beyler bir el atın da..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama gücüm bir yerde kesiliyor, panel neydi, anakart neydi, iki satır yazsalar bulacaklar ama forum kültürü çok zayıf ülkemizde herkes hemen üye olup istediğini alıp gitme derdinde, bazen sizin yerinize koyuyorum kendimi ben yemin ederim kaldıramam bu kadar yükü, kolay gelsin bayramda incelersin nasılsa evlerdeyiz
Bilmiyorum bakalım özel izin ile çalışma durumu bile olabilir.
Abi bazen ben bile yukarıdaki arama butonunun resmini çekip koyuyorum; yaz ara diyorum.
Ama dediğin gibi gel abone ol herhangi alakasız yerde yaz cevap al git.
YouTube videosu hazırlıyor artık link paylaşıyorum. Daha kolay oluyor ? ama inan orada da herkes ayni. YouTube hatası videomda yaklaşık 7 kez mb96 kart açmaz, çözüm yok diyorum. Android box alın diyorum
Gelen yorum; abi benim mb96 ksrtim varmış nasıl yaparız ?
Sanki ben pazarlık yapıyorum ?
İşte böyle şevkimizi kıran insanlar olsada sen ve senin gibi forumda o kadar değerli insanlar görüyorum ki tekrardan ayağa kalkıp devam ediyorum?
Sen son zamanlarda ki çabanı da taktir ediyorum abi , farkındayım ♥

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Bilmiyorum bakalım özel izin ile çalışma durumu bile olabilir.
Abi bazen ben bile yukarıdaki arama butonunun resmini çekip koyuyorum; yaz ara diyorum.
Ama dediğin gibi gel abone ol herhangi alakasız yerde yaz cevap al git.
YouTube videosu hazırlıyor artık link paylaşıyorum. Daha kolay oluyor ? ama inan orada da herkes ayni. YouTube hatası videomda yaklaşık 7 kez mb96 kart açmaz, çözüm yok diyorum. Android box alın diyorum
Gelen yorum; abi benim mb96 ksrtim varmış nasıl yaparız ?
Sanki ben pazarlık yapıyorum ?
İşte böyle şevkimizi kıran insanlar olsada sen ve senin gibi forumda o kadar değerli insanlar görüyorum ki tekrardan ayağa kalkıp devam ediyorum?
Sen son zamanlarda ki çabanı da taktir ediyorum abi , farkındayım ♥
Buna çözüm bulunması şart aynı konuda onlarca konu, yüzlerce soru soruluyor bir ara demiştim hatırlarsan bu mb96 youtube videosunu forumun tepesine çakmak lazım demiştim ama yetmez diyorum bir de ışıklı pano yapmak lazım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Telefunken D48U300N4CW tv nin yazilimini ariyorum yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim bu tv nin icinde Vestel anakart var 17MB100 tv nin sorunu öndeki lamba yanip yanip sönuyor ledlerini kontrol ettim saglam bence anakart arizali veya kurtarma yazili ile nasil kurtarabilirim bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim tesekkür edrim
Forumda ilk konuya yazdın sanırım,eee fiko hit olmaya başdı ya ,"hadi buraya yazayım" mı dedin sevgili bayramkemal :haha1
Aşağıdaki konuya tvnin arkasındaki barkod fotoğrafını okunaklı çekip yayınlarsan yardımcı olurlar mutlaka :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Forumda ilk konuya yazdın sanırım,eee fiko hit olmaya başdı ya ,"hadi buraya yazayım" mı dedin sevgili bayramkemal :haha1
Aşağıdaki konuya tvnin arkasındaki barkod fotoğrafını okunaklı çekip yayınlarsan yardımcı olurlar mutlaka :ok

Bir üstte forum adabindan bahsettik emmi ? sildim mesajını. Yanlış mı yaotim Aragon ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
55u9401 inceleme videosu yakında kanalımda.
Kanalıma abone olmayı unutmayınız ☺
forumda o kadar üye sayısı var kanal üye olan 570 kişicik nerde bu millet :hihi :hihi:hihi

A Çevrimdışı

aziris

Aktif Üye
16 Haz 2020
95
50
Sevgili ustalar evde bulunan 2014 yılında almış olduğum samsung 48h6470 model tvmin AVS forumdaki bilgilerle film modunda yapmış olduğum ayarlarla gerçek hayattaki gibi doğal renk ayarı yapmıştım bu tvyi kullanmaya devam ediyorum 4k yayın için samsung tv ler fiyati yüksek olduğundan ve teknolojide 3 yılda bir degistiginden sevgili Adem abinin youtubede ki tavsiyeleri ve forumunda katkısı ile hilevel uhl 960 aldım fakat doğal ayarda bile abartı renk var vestel grubu tv lerde bu ayarlari yapabilmek mümkünmü birde ben doğal ayarı abartı buluyorum forumdaki herkes dinamik ayarla izliyor önemli olan çok keskin ve parlak göstermesi değil tv nin eski tüplü tv ler vestelin z serisi ve eski beko siestalar sanirim hitachi marka tüp vardi bu tvde bütün ayarları ortaya getirdiğin de tam doğal renk veriyordu saygilarimla

Geri
Üst Alt