Beykoz Sokakları

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
:danger çok sakin geçti sıkıldım ben bayağı abi hatta keşke oturup izlemeseydim de spora gitseydim dedim :uyku1
Vaaaay demek spora devam :cak

Entrika üstüne entrika be abi, bizim diziler maalesef tutarsızlık üzerine kurulu. İstisnai günler dışında ben FX ve FoxCrime kanallarında THE ORVİLLE - GOOD WİFE - SCROPİON - NCIS - CSI vs izliyorum, 40 dakikada bitiyor ve sadece 2 dakika reklam var. Konu başlar, dizi bittiğinde konu biter. Olay bu kardeşim. :ok

Yoksa bizim dizilere bakarsak bu hayatın heyecanı meyecanı yok :kiskis

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Vaaaay demek spora devam :cak

Entrika üstüne entrika be abi, bizim diziler maalesef tutarsızlık üzerine kurulu. İstisnai günler dışında ben FX ve FoxCrime kanallarında THE ORVİLLE - GOOD WİFE - SCROPİON - NCIS - CSI vs izliyorum, 40 dakikada bitiyor ve sadece 2 dakika reklam var. Konu başlar, dizi bittiğinde konu biter. Olay bu kardeşim. :ok

Yoksa bizim dizilere bakarsak bu hayatın heyecanı meyecanı yok :kiskis
son ayım abi 15 günde 1 kere gidebilidim.işler yoğun olunca gidemiyorum.eve koşu bandı,ağırlık seti sipariş ettim onun yerine oradan devam ederim.

Alışmışız abi biz bu duruma normal geliyor.:))

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
İnşallah abi.Biliyorsun niyetim var illa ki geleceğim oraya.Bi parça yakın olsak günübirlik gelirim :) iki gün önce sabah 5'de uyku tutmadı Çanakkale'ye gittim akşam geri döndüm :) Adem Helvacı Ado

Geri
Üst Alt