Beyaz Eşya Tavsiye

S Çevrimdışı

Sefaslar

Yeni Üye
8 May 2020
10
31
Merhabalar Bugün evlilik için veya beyaz eşya bakıyorduk Bosch bayinde bunlar dikkatimi çekti
Buzdolabı=KDN56NW22N
Çamaşır Makinesi=WAT24480TR veya WAT24581TR
Bulaşık Makinesi=SMS23DW00T veya SMS44DW00T
Ankastre fırın=HBF514BW0T
Tavsiye eder misiniz kullanan yada bilen var mı?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Ben çok anlamam beyaz eşyadan,bu markayı da kullanmadım, ama şimdiden mutluluklar diliyorum ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bosch çamaşır makinası -bosch aspiratör-bosch şofben-bosch buzdolabı almıştım(yıllar önce).çamaşır makinası alman üretimimiş yılarca sorunsuz çalıştı.fakat buzdolabı berbat çıktı garantisi biter bitmez kompresörü yandı değiştirdim.dijital ekranı bozuldu yaptırdım.sonunda tamamen bozuldu hurdacıya verdim.bu nedenle ben boschtan soğudum.eskiden ketilim -ekmek kızartma makinası-bosch blendır herşeyim bosch tu şimdi buzdolabı faciasından sonra bosch ürünlerini hiç almadım.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Şimdiden mutluluklar öncelikle Vestellerin buzdolapları gayet güzel

Çamaşır makinesinde Arçelik.

Bulaşık makinesi Arçelik

NOT:Vesteli 2017 de benimle çalışan bir adam aldı özellikle meyve sebzelerde 8 gün dayandığını iddia etti.

Arçelik biz evimizde kullanmaktayız Buzdolabı 7 kere arıza yapmıştı en son fark koyup değişim yaptırdık garanti bitti diğe yeni aldığımızda tam garantisi dolunca motoru yandı 2018 de 750 Tl motor parası koymuştuk servisten.

Vestel Buzdolapları hakkında daha çevremde hiç şikayet duymadım.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Ben aşağı yukarı 25 yıl Arçelik marka beyaz eşyalarını kullandım.Son 5 yıldan beri Bosch ürünleri kullanıyorum,pek sorun yaşamadım.Memnunum tavsiye ederim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Arçelik leydi bulaşık makinası yıllar önce almıştık(sıemens üretimimiş galiba) taş gibi cihaz.yıllardır hala kullanılıyor.1-2 yıl içinde enişte hem bulaşık makinası hemde çamaşır makinası aldı(Arçelik).bulaşık makinası su akıtıyor.çamaşır makinası ise çok sesli çalışıyor ve sıkmada dans ediyor.servis kaç kere geldi normal diyor gidiyor(.bu modeller böyle daha yüksek model almanız lazım demiş.)bende eski beko lg klima var 15 yıllık taş gibi çalıyor.şimdiki ürünlerine bakıyorum arçeliğin -bekonun(uygun fiyatlı olanlar)malzeme kalitesi vs gibi çok dandik görünüyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
14 yıl önce evlenirken bütün beyaz eşyalarımız bosch markaydı, içlerinden sadece çamaşır makinesini değiştirdik 4 sene önce, buzdolabı ve bulaşık makinesi sorunsuz olarak çalışıyor, fırınımızda ufak bir kaçak var çok kullanmıyoruz ama fansız olarak çalışıyor, tabi o zamandan bu yana kalitede değişim olmuş mudur bilemiyorum. Şimdiden mutluluklar dilerim

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
İncelemenizi tavsiye ederim.
Altus'un en güncel modeli.
8 kg icin:
Özelliklerini araştırınız.
Çok memnunuz. 1 ay oldu alalı. Eş degeri Arçelik/Beko'da 3500/4000TL arası.
GittiGidiyor'dan 1950TL'ye kart kampanyasıyla aldık.
Garanti uzatmak da mümkün.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt