Beko TV topladıktan sonra görüntü bozuldu

alitoprax Çevrimdışı

alitoprax

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
22
Merhabalar . Ekran mavimsi gösteriyordu ben de LED bar dan mi diye merak edip içini actip . LED bar arizasiliymis sonra geri topladım TV yi ancak topladıktan sonra görüntü başka bir hale büründü . Sorun neyle alakalı olabilir , panele zarar mı verdim acaba yada polarizer katmanın birini ters taktığımdan şüpheliyim ondan olabilir mi ?

IMG_20220118_225114.jpg
IMG_20220118_225106.jpg
IMG_20220118_225051.jpg

alitoprax Çevrimdışı

alitoprax

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
22
Anakart ile panel arasındaki lvds kablosu tam takılmamış kabloyu söküp geri takın.
Çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibiymiş , içim içimi yedi bozduk diye . Bir de LED barları değiştireceğim de kaliteli Led bar nerden alabilirim 1 yılda bozulmasını istemiyorum tekrardan , iyi akşamlar

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,454
Çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibiymiş , içim içimi yedi bozduk diye . Bir de LED barları değiştireceğim de kaliteli Led bar nerden alabilirim 1 yılda bozulmasını istemiyorum tekrardan , iyi akşamlar
Rica ederim. Öneri içeren konulara pek bir şey yazmıyorum iyi derim bakarsın hemen arızalanır kötü derim ömürlük olur. Bu nedenle pek öneride bulunmuyorum.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Adem Helvacıya sor, sanırım Yukon diye bir markayı tavsiye ediyordu, geçen philips android tv ye ankaradan gelen o markanın led barlarını taktı, birisi uymadı yenisini taktı filan videosu vardı forumda izlersiniz, kaliteli bir ürüne benziyordu.

alitoprax Çevrimdışı

alitoprax

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
22
bravo, temiz işçilik olmuş, gayet güzel çalışıyor, güle güle kullanın, elektrik girişine akım korumalı priz takıyor musunuz? ledlerin voltaj dalgalanmalarına karşı etkilenmemesi için?
Teşekkürler ilk kez TV açıp LED degisimi yaptım , bu arada akım korumalı kullanmıyor um, aslında takmak lazım yarın en iyisi bir tane alayım , teşekkürler

Geri
Üst Alt