Beklentimize Uygun TV Arıyoruz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Herkese merhaba. Bir tanıdığıma bir televizyon tavsiyesi istiyorum.

Türkiye'de 4K yayının yaygınlaşmayacağını düşündüğüm için 4K aldırmayı düşünmüyorum. O yüzden FHD bir TV istiyorum.
SMART TV özelliği olmasına gerek yok.
Televizyon kanallarını izleyecek, bilgisayarını bağlayacak.

Bu ihtiyaçlarını görse yeter. İşi gereği birkaç senede bir şehir değiştirme durumu olacak. Şikayeti olmayan, ortada bırakmayacak bir TV alalım diyorum.
Bütçe en fazla 1600-1700 lira.

A Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Herkese merhaba. Bir tanıdığıma bir televizyon tavsiyesi istiyorum.

Türkiye'de 4K yayının yaygınlaşmayacağını düşündüğüm için 4K aldırmayı düşünmüyorum. O yüzden FHD bir TV istiyorum.
SMART TV özelliği olmasına gerek yok.
Televizyon kanallarını izleyecek, bilgisayarını bağlayacak.

Bu ihtiyaçlarını görse yeter. İşi gereği birkaç senede bir şehir değiştirme durumu olacak. Şikayeti olmayan, ortada bırakmayacak bir TV alalım diyorum.
Bütçe en fazla 1600-1700 lira.

A Ado
Umutcum ekran kıstası nedir bilmiyorum ama ben oldukça stabil bulduğum ve önerdiğim hiç kimseden olumsuz geri dönüş almadığım, aynı zamanda kendim de kulalndığım 48R6520 yi incelemeni tavsiye ederim. Bu model ile başlayalım, senin geri dönüşüne göre yeni ufuklara yelken açarız :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Umutcum ekran kıstası nedir bilmiyorum ama ben oldukça stabil bulduğum ve önerdiğim hiç kimseden olumsuz geri dönüş almadığım, aynı zamanda kendim de kulalndığım 48R6520 yi incelemeni tavsiye ederim. Bu model ile başlayalım, senin geri dönüşüne göre yeni ufuklara yelken açarız :ok

Abi 48" fazla büyük gelir. Maksimum 42" olsa daha iyi olur, hem taşınırken zorluk olmaz hem de gittiği evlerde mesafe sıkıntısı daha az olur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sükutu hayal gibi ama önyargılı yaklaşmak da istemiyorum.

Keysmart listeden gitti. Verdiğin 48R6520 bütçeyi aşıyor maalesef.
1600 lirayı geçmeyen güzel bir model tavsiyen var mıdır abi?
HD uydusu olsun, düz model olsun, şikayeti olmasın. Max. 42 inç, daha küçük de olsa olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt