Bein Sports kanalları KabloTV'de (yüksek fiyat)

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Bana göre oldukça yüksek fiyat ile gelmiş olsa da, Digiturk yayın politikasını esnetmesi adına güzel gelişme. Ayrıntılar aşağıda.

* 12 Aylık Kullanım sözüne aylık 99 TL/Ay'dır.
* Tarife fiyatı aylık 160 TL/Ay'dır.
* Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, Spor Toto 1. Lig, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, WTA yayınları izlenebilecektir.
* beIN SPORTS kanallarında yayınlanacak İngiltere Premier Lig karşılaşmaları, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve yayınlanması durumunda Formula 1 ve NBA spor içerikleri KabloTV platformunda yayın hakları olmaması sebebiyle görüntülenmeyecektir.
* Kanallar web ve mobil uygulamalarda sunulmamaktadır.
* beIN Sports Paketi’nin ticari yerlerde kullanımı ve toplu alanlarda gösterimi yasaktır.
* Sadece pairingli HD Kutu cihazlarında (Seri numarası NTP0050000 üstü olan Neta NTP serisi cihazlar, Neta NTB seri cihazların tümü, Neta NTC seri cihazların tümü) ve interaktif kutularda hizmet sunulabimektedir. Conax modüllerde hizmet sunulamamaktadır.

Ek-Aciklama-2018-12-01-100206.jpg

dosya-getir.jpg

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Açıkçası sadece spor kanallarına bu kadar ücret vermek bana mantıklı gelmedi. :alala

Size tamamen katılıyorum. Benim şaşırdığım olay, Digiturk'ün bu iş için kanallara kablo tv lisansı almış olması, bu işe sıcak bakması. İleriye dönük diğer izTV gibi kendine özel kanallarını getirmesini umut etmeye başladım.

Sonuç da her şeyi pahalı kullanan bir ülke olarak, futbolu da en pahalı izleyen ülkeyiz. Futbol ile uzaktan yakından ilgisi olmayan, hatta nefret eden bir kişi olarak, benim bile dikkatimi çekti. Keşke 50 tl gibi cüzi ücretler olsa da, insanlar IPTV gibi illegal ve sorunlu yöntemlere başvurmak zorunda kalmasa.

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Fiyatlar çok yüksek üstelik kısıtlı avrupa maçlarında yok modülde klullanamiyirsun

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
insanları zorla illegale teşvik ediyorlar. bir hizmetin bedelini belirlerken ülkedeki gelir durumuna göre birim fiyatı koyarsın, misal ingilterede 20 pounddur ( yaklaşık 150 TL) ama sen Türkiye'den örnek verirken bak İngilterede 150 liraya kullanıyorlar bizde 100 lira dersen senin yapacağın hesabı seveyim deriz.

Dünyanın her yerinde birim fiyatlar vardır, bir hizmetin bedeli döviz kuru üzerinden değil ülkede yürürlükte olan para üzerinden birim fiyat tespiti yapılır. sen asgari ücretle 5 depo benzin alırsın İngiliz kendi asgari ücretliyle 50 depo benzin alır olay bu.

100 liraya bunlara abone olmak yerine 70 liraya sınırsız internet bağlatıp hepsini bir şekilde izleyebiliyorsunuz zaten. hiç anlamayan birisi bile youtube açıp arama kısmına amacını yazdığında basitçe öğrenebilecek videolar mevcut.

keşke asgari ücreti 3500 lira yapsalarda, bu platformlarda 50 lira olsa herkes yayıla yayıla evinde seyretse. adam evmi geçindirsin sana haraç mı ödesin, sen vatandaşı öpmeye kalkarsan vatandaşta seni öper birgün, doğanın kanunu bu.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Eğer ben para veriyorsam reklam izlemek için para vermem. Kusura bakmasınlar.

Bu fiyatlar aşırı pahalı. Neredeyse açık kanallardan daha fazla reklam var.

Abdde şifreli/parali spor kanalları- hbo gibi kanallar için intenete 10$ ekliiyorsun.( Orada kanal sistemi biraz daha değişik. Internet servis sağlayıcıları ayni zamanda bu tür kanallarin dağıtımını da yapabiliyor.)

Inanır mısınız, maçların devre aralarında iki ya da üç reklam koyduktan sonra diger maçların özetlerini, ayni anda oynanan maçlar varsa onların önemli anlarını yayınlıyor. Bizimkiler ise dudduk çaldığı gibi reklama gidiyor, bir dakika kadar istatistikler veriliyor, sonra ikinci yari ya da maç başlangıcına kadar yine reklam dayıyorlar. Utanmadan benim de bunlar için para odememi bekliyorlar.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Digiturk geçtiğimiz 1 sene içerisinde 100 bin üye kaybı yaşamıştır. Bu kafada gitmeye devam ettikçe bu üye kayıpları artarak devam edecek , ediyorda. IpTv sektörünün günden güne kendini geliştirmesi ise Digiturk'un üye kayıplarındaki düşüşünü dahada hızlandıracak. Digiturk , Katar'lıların eline geçtiğinden beri fiyat arttırıyor. Bu fiyat politikasında ve bu kafayla devam ettikleri sürece üye kayıplarının önünü kesemezler. Hali hazırda Digiturk'un sahibi beIN Medya kurumu başta Fransa olmak üzere bir çok ülkede ana yayıncıdır veya ortağıdır. Yalnız bu beIN Medya'daki arkadaşlar her ülkede makul fiyatlandırma ile yayıncılık yaparken Türkiye'de ise bunun tam tersini yapmaktalar. Yeni yılda Sporun Yıldızı paketinin taahhütlü fiyatını aylık 120 TL'ye çıkaracak olan beIN Medya grubu , kendi sonunu kendi hazırlıyor.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
sopcast ,, scope , simple tv , acestream , kodi , vlc , apk , iptv , vavoo , live stream player , test yayını , canlı link vs... o kadar çok seçenek var ki , isterse 1000 lira yapsınlar aylık fiyatlarını , teknoloji geliştiği sürece azıcık eli klavye telefon tutan herkes bir yolunu bulur elbette . hiç bilmiyorsanız girin youtubeye '' . . . . . . kanalları izlemek'' yazın , bir sürü öğretici video var .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri