beIN Connect 2 Aylık Eğlence Paketi 9.90 TL

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba arkadaşlar beIN Connect 2 aylık eğlence paketi 9.90 TL, bence çok güzel bir fırsat. Aylığı 5 TL ue geliyor ?

Tüm ulusal kanallarla beraber bu paketle izleyebileceğiniz diğer kanallar.

Sinema Kanalları

beIN Movies Premiere
beIN Movies Stars
beIN Movies Action
beIN Movies Family
beIN Movies Turk

Dizi Kanalları

beIN Series SCI-FI
beIN Series Comedy
beIN Series Vice
beIN Series Drama

Belgesel Kanalları

beIN IZ
Nat Geo
Nat Geo Wild
BBC Earth
Discovery Channel
Discovery Science
CGTN Documentary

Eğlence Kanalları

beIN H&E
beIN Gurme

Uluslararası Kanallar

BBC World News
CCN İnternational
CGTN Global
RTR Planeta
Bloomberg
Euronews
France 24
AL Jazeera
Rai 1
Tv5 Monde Europa

Müzik Kanalları

MCM Top
Mezzo
MTV 00s
MTV Live HD
MTV Hits

Ayrıca beIN Connect te bulunan dizi ve filmleri istediğiniz zaman açıp izleyebiliyorsunuz ?

Ürünü satın aldığınızda size yarım saat içerisinde sms ile kod geliyor, o kod ile beIN Connect sitesine girip üye olabilirsiniz ?

Paket web - cep ve tablette geçerlidir. Tv Box ile de izlenebiliyor. Smart tv ile izlenemez.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yıllığı 99 diyor;

Smart TV, Apple TV, Android TV platformundan da girerim diyene +50 TL. :kiskis
Onun aylığı 8.25 TL ye geliyor, 60 TL olsaymış iyimiş ? bu 2 aylık devam ederse 2 ayda bir yenilerim ? ben bunun kayıt özelliğini seviyorum, mesela Masterchef'i kaydet emri veriyorum, tüm bölümlerini kaydediyor sırayla, ben de açıp oradan izliyorum reklam çıkıncada hemen geçiyorum, yarım saat reklam veriyor Acun'un kanalı ? aslında Süper Lig paketimi yenileyecektim ama bu sene pahalı yenilemedim. Diğer yola başvurdum onun için bu sezon ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Onun aylığı 8.25 TL ye geliyor, 60 TL olsaymış iyimiş ? bu 2 aylık devam ederse 2 ayda bir yenilerim ? ben bunun kayıt özelliğini seviyorum, mesela Masterchef'i kaydet emri veriyorum, tüm bölümlerini kaydediyor sırayla, ben de açıp oradan izliyorum reklam çıkıncada hemen geçiyorum, yarım saat reklam veriyor Acun'un kanalı ? aslında Süper Lig paketimi yenileyecektim ama bu sene pahalı yenilemedim. Diğer yola başvurdum onun için bu sezon ?
İşin saçma yanlarından biri bu bence.
Netflix'te reklam yok, bunlarda reklam çok.
Olayı ne, bir takım içerikleri sağlaması.
Hayır, seçkiyi de kendisi yapıyor, tüm içeriklerin bana hitap edeceği kesin değil ki.

Ülkemizdeki ücretli platformları çoğu zaman saçma bulmuşumdur.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İşin saçma yanlarından biri bu bence.
Netflix'te reklam yok, bunlarda reklam çok.
Olayı ne, bir takım içerikleri sağlaması.
Hayır, seçkiyi de kendisi yapıyor, tüm içeriklerin bana hitap edeceği kesin değil ki.

Ülkemizdeki ücretli platformları çoğu zaman saçma bulmuşumdur.
beIN Connect'tede reklam yok dizilerde, filmlerde. Ben normal tv programını kaydettirdiğim için programı reklamlarla beraber kaydediyor ? reklama gelince geçiyorum tabi. Ama Acun'un Exxen'inde reklam var, reklamsız üyelik pahalı. Netflix'te reklam yok, Amazon Prime'da yok, beIN Connectte'de yok, hiç birinde yok sadece Exxen'de var. Ben beleşe 1 ay üyelik bulmuştum reklamlı olan tabi, deli etti beni. Dizi izliyordum bir anda reklam çıkıyor ama sesi o kadar yüksekki anlatamam, yani öyle bi yapmışlar ki içeriklerin sesi kısık açmak zorunda kalıyosun sesi, bi anda reklam çıkınca ev inliyor. Ağzına geleni saydırıyosun tabi, iki oldu, üç oldu en sonunda kapadım gitti. Sonradan öğrendim reklamsız pahalı üyeliği alsın herkes diye bilerek yapılıyormuş. Zaten Exxen fiyat ve verdikleri uyuşmayan bir platform, ederi en fazla aylık 5 lira.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
beIN Connect'tede reklam yok dizilerde, filmlerde. Ben normal tv programını kaydettirdiğim için programı reklamlarla beraber kaydediyor ? reklama gelince geçiyorum tabi. Ama Acun'un Exxen'inde reklam var, reklamsız üyelik pahalı. Netflix'te reklam yok, Amazon Prime'da yok, beIN Connectte'de yok, hiç birinde yok sadece Exxen'de var. Ben beleşe 1 ay üyelik bulmuştum reklamlı olan tabi, deli etti beni. Dizi izliyordum bir anda reklam çıkıyor ama sesi o kadar yüksekki anlatamam, yani öyle bi yapmışlar ki içeriklerin sesi kısık açmak zorunda kalıyosun sesi, bi anda reklam çıkınca ev inliyor. Ağzına geleni saydırıyosun tabi, iki oldu, üç oldu en sonunda kapadım gitti. Sonradan öğrendim reklamsız pahalı üyeliği alsın herkes diye bilerek yapılıyormuş. Zaten Exxen fiyat ve verdikleri uyuşmayan bir platform, ederi en fazla aylık 5 lira.
Yok ben kutu ile kullanımı kastettim. Connect tarafını bilmiyorum.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yok ben kutu ile kullanımı kastettim. Connect tarafını bilmiyorum.
beIN Connect'i Netflix gibi düşün, Digiturk'teki dizileri, filmleri kanallardan bağımsız olarak istediğin zaman reklamsız açıp izleyebiliyorsun. Mesela Game of Thrones var beIN Connect'te aç 1. sezondan başla izlemeye tüm sezonları ?

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
isterseniz kod atabilirim ama yasak olduğu için vermem doğru olmaz

P Çevrimdışı

pangirl

Yasaklı Üye
14 Ağu 2021
18
42
4 yıllık bein kullandıktan sonra kapattım ve Netflix - amazon prime aldım. İçerikler her yönden çok daha iyi. Reklam olmama olayı ayrı zaten. Diğer kanallarıda kanalların applikasyonlarını yüklüyorum Apple TV ye sorunsuz çalışıyor. İki ki kapatmışım boşuna para harcadığım bir şeymiş dedim sonra kendi kendime...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt