Beelink GS-King X Firmware AOSP-ATV Rom

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beelink GS-King X Firmware AOSP-ATV Rom

CPU: Amlogic S922X-H GPU: Mali-G52 MP6

images-4346638c8f3d334b0.jpg

Slimbox ile Lisansız cihazlar daha kullanışlı hale gelmektedir.

Not: Denemek içinde olsa cihazınıza uygun Slimbox Rom yoksa,
Farklı cihaz Romunu kurmayın denemeyin cihazınız kullanılmaz hale gelir.
Sorumluluk Romu yükleyen kişidedir Riskli bir işlemdir.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,235
Slimboxtv den,ben epeyi zamandır uygun ROM varsa(kullandığım cihaza göre tabiki)
bunu indirip Box lara atıyorum,adamlar bence güzel bir iş çıkarıyorlar,ancak yukarıda
belirtildiği gibi,bu işlerdne çakmıyorsanız,denemek için bile olsa ROM yüklemeyin!

şu anda benim açılış ekranı aynen yukarıdaki gibi,ancak settings den ilgili Slimbox
menüsüne girdiğiniz zaman karşınıza bir sürü alternatifler çıkıyor,kafanıza göre seçin
bazılarını ve öyle kullanın...

ben de Slimbox version 11.9 var,özellikle tavsiye edececeğim uygulama ise

"ViPER4AndroidFX" gelişmiş ses uygulaması,ben kafama göre set ettim bunu!
gece vakti ise özellikle Bluetooth lu bir kulaklık kullanıyorum,etkisi bence gayet iyi
herifler belli ki bununla bayağı uğraşmışlar

Bir de RUS ların bir kaç movie programları var,bazıları ciddi güzel(resim kalitesi olarak)
ve hepsi "beleş" tarife den:hihi ancak kötü tarafı Dil Rusça yaw,ben bazılarını denedim
ama İngilizce dil seçeneği bulamadım

KinoTrend
LambaTV
NUM
KinoHD

bir de "TorrServe Matrix" diye uygulama var,ama onu pek anlamadım,biraz kurcaladım ve
sanırım yukarıda verdiğim movie uygulamalarının Torrent üzerinden çalışmasını sağlayan
bir destek programı

torrent üzerinden stream yapıyor gibi geldi bana internet hızı 100Mb gibi olması gerekiyor
buffer v.s yapmaması için

Not;şu anda kullandığım Box ""X96 Max+ Ultra""

Player olarak ise bence MX Player Pro dan bile daha iyi+hızlı+codec sıfır sorun! olan
"Vimu Media Player" da geliyor bu Rom ile
MX Pro bazı ses+video codecleri açamıyor! bu hepsini şak diye açıyor
NOVA Video Player da var Rom da ama o da bazı codecleri yine açamıyor! kaldırıyorum onu

Not;KODI yi herifler ısrarla koymuyorlar,bunu çözemedim,ben daha sonra bunu yüklüyorum

IPTV uygulaması için "OTT Navigator" var ancak ben bunu sevmediğim için kullanmıyorum
yerine yıllardır "IPTV Pro" uygulamasını kullanıyorum

Siteleri bir çok dil seçeneği sunuyor,girin inceleyin

++

güzel bir Photo/Picture slideshow programı bulamadım gitti yaw,ücretli olan "TV Photo"
kullanıyorum 2 yıldır,fena sayılmaz ama özellikle Box "kumandası" ile her bir fonksiyonu
çalışacak bir uygulama hala arıyorum! biliyorsunuz bu meretler Telefon/Tablet kullanımların da
iş görüyor hatta tamamen onalra dönük olduğu için Box da çoğu iş göremiyor!

++

"MAGISK" de var!
benim cihaz Root lu ama Magisk de geliyor uygulama olarak

S Çevrimdışı

saimari

Yeni Üye
11 Nis 2023
6
77
Günaydınlar.... SlimBox tv den cihazı kendi ana yazılımına nasıl geri dönebilirim....

Geri
Üst Alt