Bebeklerde Burun Açma

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Değerli Arkadaşlar Merhaba
Bu konuyu açma sebebim bir ebeveyn olarak bebeğiniz her hasta olduğunda sümkürmeyi bilmediği için burnunu açmak zorunda olmamız ve bunu kolaylıkla yapabileceğiniz bir aparatı sizlere tavsiye etmek adına açtım.
Her eczanede bulunan klasik burun açma aparatlarını kullandık 1,5 yıl fakat bunlarla burnu çekmek hem bebek hemde baba için işkence çekersin çekersin gelmez hortumu katlanır içindeki pamuk dolar vs. Vs... sonrasında bu cihazı keşfettim

254E2DA6-BD7A-44D2-A63F-6EC188913DC4.jpg
BD53C690-B8DA-473D-B157-46F5B86FC3D5.jpg

Bebeği olan her aile muhakkak evinde bulundursun gerçekten çok işe yarıyor diğer çekmeli aparatlarla çekmeye çalıştığım mukusun 4-5 katını bu aparatla çekebiliyorum ve oğlumuzda bu sayese hastasa olsa rahat rahat uyuyabiliyor nefes yolu açık olduğundan çok pahalı birşey değil ben hepsiburada dan 95TL ye satın aldım diğer cihazlar eczanelerde 50-60 liraya satılıyor birde ucuna taktıklarınız tek kullanımlık olduğundan onlardan da satın almanız gerekiyor bu cihaz bir kere alınıyo başka masrafa gerek yok başta kullanmaya korktum açıkcası elektrik süpürgesine takıldığı için dedim oğluma zarar mı verir içerde ki herşeyi mi çeker tarzında kaygılarım oldu :slap
İlk olarak kendimde denedim gördümki öyle herşeyi falan çekmiyor sadece mukus öncesinde serum fizyolojik sıkıp bir 30 saniye bekledikten sonra çekerseniz değmeyin keyfinize başta biraz ağlayacaktır ama onun iyiliği için yapıyoruz katlanacağız neyse konuyu çokta uzatmadan ben aldım kullandım ve aşırı memnun kaldım bunu paylaşmak istedim ki tüm ebeveynler görebilsinler arattıklarında, Sevgiler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri