Bebek Popo'da gamze

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,
Bu aralar çocuk bölümüne çok bakıyorum malum bebiş büyüyor.
Bebeğimizin poposunda doğumda gamze ile doğdu, ilk başta sorun yoktu ilk muanelerde sorun yoktu bı kaç gün dür huysuz ve farklı huylar ile karşılaştık, bu gün altını alırken dikkatimi çekti popoda gamze artık delinmiş, önceden sadece gamze olan yer artık içeri doğru delik, huysuzluğu buna mı bağlı idi bilemem, iştah kesilmesi da var 2 gündür. hemen doktorla irtibata geçtik, çocuk cerrahisi uzmanı gamzeden çok bu gamzenin etrafındaki kıllanmayı dikkat çekti, beyin cerrahi sine yönlendirdi, bende lokasyonumda bulunan işin ehli çocuk doktoruna ulaşıp fikir alış verişinde bulundum, konu açma sebebim sizde böyle bir durum yaşandı mı?

Zaten 2 aylık olduğu için kalça ultrasonu istedi yarın hastaneye başvuracağım bir yandanda virüs nedeni ile korkmuyorum. Yarın yine gelişmeleri yazarım sizin konu hakkında yorumlarınız varsa bekliyorum.

Bu tip duruma sakral gamze deniyor.
İnternetten bir görsel;

sakral-gamze-ornekleri-fotograflari.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Allah yardımcın olsun kardeş elimizden gelecek bişey varsa başımızla birlikte hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bizde ilk çocukta iki sene hemanjiom yani damar tümörüyle uğraştık zor işler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Güzel haberlerini bekliyoruz fiko ,gerçi çok sıkıntı çıkartan bir şey değil ama dikkatli olmakta fayda var ,hele Dr. görsün bakalım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Abi mama konusunda senden cevap bekliyorum cevaplamadn
Dur bakayım ama dediğimi yapaydınız ,sizin annelere ve onların (varsa) annelere sorun çok iyi olur ,bazı bitkisel ürünleri haşlayıp ezerek mama yapılıyormuş , mesela acı olmayan ev yapımı tarhana ,patates haşlayıp ezmek ,tabii mevsimlik sebzeler olacak ,öyle sera malı falan değil(miş) :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fikom hayırlı haberlerini bekliyoruz, çok etkiliyor beni bu konular. İnsanın bilgisi olmaması elindenbir şey gelmemesi ne kötü ya Rab.
Abi bu kötü bişey değil bı çok çocukta böyle bişey görülebilirmis benim merak ettiğim tecrübesi olan varmı
En azından forumadada bu konuda bilgi akışı olur

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dur bakayım ama dediğimi yapaydınız ,sizin annelere ve onların (varsa) annelere sorun çok iyi olur ,bazı bitkisel ürünleri haşlayıp ezerek mama yapılıyormuş , mesela acı olmayan ev yapımı tarhana ,patates haşlayıp ezmek ,tabii mevsimlik sebzeler olacak ,öyle sera malı falan değil(miş) :)
Bu konu dağılmasın abi orada cevaplarmisin?
Ayrıca bu dediklerini 6+ ay üstü içindir ☺️

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aynısını yazayım orada :)hanımda "sıkıntı yapmasınlar" dedi ,baldızın torun da böyle olmuş ama sonra kendi kendine kapanmış ,tam kapanmamış tabii ama zararı yok demiş Dr onlara.Şimdi 7 yaşında fırlama :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri