Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
basit. mobilya taşınamıyor ve üstüne 1 kere alıp 10 sene kullanıyon en kötü.
pc -ise 2 senede bi değişiyor.
PC yi 2 yılda bir topladık mı yandık yahu. Benim PC 2014 sonunda toplandı, neredeyse 4 yıl olacak. ( Hatta geçmiş bile :) )Mouse, kulaklık ve bir de SSD takviyesi dışında değişen/eklenen yok çok şükür.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1 ay önce yapsaydılar 9 taksit yerine 12 taksitle alırdık televizyonu az daha rahat ederdik
Ben 3000 TL biliyordum. Şimdi 3500 TL ye kadar olan televizyonlarda taksit sayısı arttırılmış. Sansimiza.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
PC yi 2 yılda bir topladık mı yandık yahu. Benim PC 2014 sonunda toplandı, neredeyse 4 yıl olacak. ( Hatta geçmiş bile :) )Mouse, kulaklık ve bir de SSD takviyesi dışında değişen/eklenen yok çok şükür.

Ben 3000 TL biliyordum. Şimdi 3500 TL ye kadar olan televizyonlarda taksit sayısı arttırılmış. Sansimiza.
abi ona bakarsan ben sistemi 10 sene önce aldım. ama içi değişip durdu. ben sana 2 senede bi ortalama bi masrafla yükseltilmesini vs hesaba katarak söyledim

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21

3000 liraydı evet ama taksit sayısı 9 du. 12 olduğu zaman taksitler arasında 90 liraya yakın fark oluyor. 90 lirada az para değil türkiye şartlarında

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Cep telefonu taksiti de operatörlerde satılan gibi olmalı aslında.. Ayrıca bilgisayar... Bir şekilde yine alınıyor fakat taksit olmalı.. Operatörlerde ise telefon fiyatları çok saçma zaten 12 ay taksit sanki 24 gibi üste vuruyorlar.. Sırf bu yüzden...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt