BAYRAM TEBRİĞİ

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG-20210720-WA0035.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram diliyorum..
Bu gün hanım bizim çooook eski bir komşumuzu aradı ,bayram tebriği için,ona "ibrahim abinin de bayramını kutluyoruz" dedi.ablamız hanıma "ibrahimi kaybettik 2 hafta önce "demiş ,çok üzüldük inanın.bir an durduk evde ,hiç konuşmadık.İbrahim abiyi muayene için hastaneye götürüyorlar ,orada (veya başka yerde)virüs kapıyor,3 gün içinde vefat ediyor.Yani çektiği hastalıktan değil de virüsten vefat ediyor.Çok üzüldük,anlatamam,gerçi konu bu değil ama sevgili BlackB böyle yazınca aklıma geldiği için yazdım,gerçekten önce sağlık,sonra huzur.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Herkese iyi bayramlar diliyorum. Sağlığımız ve huzurumuz daim olsun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu gün hanım bizim çooook eski bir komşumuzu aradı ,bayram tebriği için,ona "ibrahim abinin de bayramını kutluyoruz" dedi.ablamız hanıma "ibrahimi kaybettik 2 hafta önce "demiş ,çok üzüldük inanın.bir an durduk evde ,hiç konuşmadık.İbrahim abiyi muayene için hastaneye götürüyorlar ,orada (veya başka yerde)virüs kapıyor,3 gün içinde vefat ediyor.Yani çektiği hastalıktan değil de virüsten vefat ediyor.Çok üzüldük,anlatamam,gerçi konu bu değil ama sevgili BlackB böyle yazınca aklıma geldiği için yazdım,gerçekten önce sağlık,sonra huzur.
Bu illet en kısa sürede biter İnşallah. Yakın bir akrabamız da böyle oldu. Eve gelen misafirlerden bulaşmış, gelenler zaten grip gibiymiş. 1 hafta içinde olan oldu. Ne olur bu bayram daha dikkatli olalım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt