Bayii verilen TV sipariş gelmedi!

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Tamam yahu bu iş belli oldu. Şimdi TEKNOwest teknovest hocamın verdiği numarayı aradım, bir sipariş verdik fakat daha gelmedi dedim. Acaba stoklarımızda mı yok diye aradım dedim, model numarasını verdim, internet sitemizde satışta şu an dedi. Demek ki stok ile ilgili bir sıkıntı yok.
Bayii muhtemelen anlastigimiz fiyatı az buldu:)
Dolarda artınca sipariş ten vazgeçti. Bize de Allahismarladik demek kaldı sanırım.
Benim de pis huyum var bu tür Ali cengizlikler Sezer isem selam dahi vermem.

İlk önce dürüst olacaksın.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bugünde yok. Fatura kesilmiş falan demiş, babam da iptal et demiş .

Ne diyorsunuz bu Vestel defterini kapatırız dedik, İstanbul bilişim denen sitede sunan 2999 TL 49ud9200 9 taksit versek mı siparişi yoksa hiç bir daha bu toplara girme, Samsung vs marka modellere yönel mı yapalım.
@Ado @teknovest

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bugünde yok. Fatura kesilmiş falan demiş, babam da iptal et demiş .

Ne diyorsunuz bu Vestel defterini kapatırız dedik, İstanbul bilişim denen sitede sunan 2999 TL 49ud9200 9 taksit versek mı siparişi yoksa hiç bir daha bu toplara girme, Samsung vs marka modellere yönel mı yapalım.
@Ado @teknovest

Satış kanalı sorunlu olduğu sürece her markada aynı durumları yaşayabilirsiniz.
İstanbul bilişim güvenilir midir bilmiyorum, güvenilir bir yer ise oradan almayı deneyebilirsiniz.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Bu sebeple tanıdıktan iş yapmayı sevmiyorum. İnternete bakıyorum daha ucuz, fakat hadi diyoruz yüz yüze bakıyoruz, 3-5 o da kazansin. Birde almayinca surat yapıyorlar :)
Valla hocam herkes kendi cebini düşünür. O ürün satarken kârını düşünüyorsa, sen de cebindeki paranın hesabını yaparsın elbette. İnternette daha ucuzsa oradan alırım vallahi. Sen tanıdığı düşünürsün ama o seni düşünmez. :ciks Ayrıca, özellikle akraba ise koşarak uzaklaş :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri