BAŞLIKSIZ

dmr0153 Çevrimdışı

dmr0153

Yeni Üye
17 Tem 2018
21
33
şunu şöyle koyalımda sonda bahsedilen konuşmanın sonucunda ne çıkmış görülsün ;

FB_IMG_1543795239384.jpg
hocam burası siyaset meydanıysa öyle konuşalım sen işine geleni yazıp işine gelmeyenleri silmişsin. bu tablonun kaynağı ne arkadaş neye göre paylaşıyorsun salla gitsin

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
hocam burası siyaset meydanıysa öyle konuşalım sen işine geleni yazıp işine gelmeyenleri silmişsin. bu tablonun kaynağı ne arkadaş neye göre paylaşıyorsun salla gitsin

memlekette senin işine gelip bizim işimize gelmeyen neyse söyle ona göre anlayalım sıkıntın neymiş ne değilmiş.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Dostum kaynak göster dedim paylaşıyorsun ya

kaynak kabineden bir milletvekili. hatta dünde buna benzer bir durum oldu. terör örgütünün parmağı olduğu düşünülen, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer faili meçhul cinayetlerin araştırılması için verilen soru önergesi bbp başkanı destici, mhp ve akpnin oylarıyla reddedildi.

a haberde çıkmayınca milletin haberi olmuyor elbette ;

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
2018 e veda ederken yılın özetini geçelim dedik;

acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 2018 yılının ardından, 2019 yılına saatler kala hepinizin yıl başını kutlar, hepinize sağlık, esenlik ve huzur dilerim. Yeni yıl hepimize hayırlı olsun.
Tabi olmazsa olmaz beyin yakan bu ekşimiş espiriyide yapalım: seneye görüşmek dileği ile hoşça kalın :cak:sirit

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
VUHD SMART 65UD9800 65" SINIRSIZ VLED TV TASARIM ÖDÜLÜ ALDI

A Ado nun 65ud9800 izlenimi olan video :

VUHD SMART 65UD9800 65" SINIRSIZ VLED TV TASARIM ÖDÜLÜ ALDI
Sınırsız , bu kez de A'Design Award 2018-2019'dan "Golden A'Design Award" ile ödüllendirildi.
Vestel açıklamasına göre, şirket, IFA 2018 fuarında sergilenen ve ocak ayında satışa çıkan 'nin ilk sınırsız (borderless) TV'si ile dünyanın en geniş kapsamlı tasarım yarışması olan A'Design Award 2018-2019'dan "Golden A Design" ödülü ile döndü.
Vestel Sınırsız TV, ödül organizasyonunun bu yıl Dijital ve Elektronik Ürün Tasarımı kategorisinde ödül alan tek televizyon oldu.
Sadece 4 milimetre olan Vestel Sınırsız TV, inceliğindeki çerçevesi, şık tasarımı ile dikkati çekiyor.
Vestel Quantum Renk Paleti teknolojisi sayesinde en ince detayları bile ön plana çıkaran 65 inç boyutundaki ürün, yüksek parlaklık teknolojisi ile parlak ve aydınlık görüntü sağlıyor.
HDR ve Dolby Vision teknolojisi ile de daha parlak, detaylı ve yüksek kontrastlı görüntüye ulaşan ürün, dahili 4K uydu alıcısı sayesinde ekstra cihaza ihtiyaç duymadan 4K yayınları, Smart TV özelliği sayesinde de farklı içerikleri izleme olanağı sunuyor.
İtalya'da gerçekleşen A'Design Award Tasarım Yarışması'nda her yıl 80 kategoride yüzlerce marka değerlendiriliyor. Yarışmaya katılan çalışmalar üç farklı jüri ekibi tarafından işlevsellik, ergonomi, mühendislik, sunum, inovasyon ve teknoloji gibi çeşitli başlıklar altında inceleniyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Nerelere gideceksin bakayım izinde ,gerçi kış geldi desene kocagün evdesin :) <---Herşeyi biliyor sadece takılıyorum :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi bunu haber vermek için konu hortlatacağına konu açsana :kop

Senin yüzünden her şeyi yine okudum, Kendi mesajımı görünce kendime geldim ve ''Ula bu konu eskiymiş ya la'' dedim :kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt