Başın(ız) sağolsun, sevgili catres

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Değerli kardeşim; Rabbın hikmetinden sual olmaz elbet lakin aynen belirttiğin üzere en büyük teselli, acı ızdırap çekmeden ahirete intikal etmiş.
Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömür nasip eylesin. Tekrar başınız sağ olsun.
Başınız sağolsun, Allah sabır selamet versin... Mekanı cennet olsun inşallah.
Başınız sağolsun.
Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Allah sabır versin.
Allah hepinizden razı olsun.. Alıcağı nefes buraya kadarmış. elden hic birsey gelmediği gibi Dua etmekten başkada yapacak birşey yok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
kardeşim catres catres başın sağolsun, mekanı cennet olsun.. Allah biliyor bende bir süredir forumda seni göremiyordum acaba bir sorun mu var diye merak etmeye başlamıştım, çünkü ne zaman foruma girsem sen online olurdun.. nedenini böyle üzücü bir haberle öğrenmiş oldum.. Geride kalanlara sabırlar dilerim...

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Allah sabırlar versin. Bende on yıl önce altı ay arayla anne ve babamı kaybetmiştim. Biliyorum zor oluyor. Anlatılmıyor. Allah sabrını veriyor ama...

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Sertaç kardeşim tekrardan başın sağolsun.
Annemizin Toprağı bol, Mekânı cennet olsun.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
kardeşim catres catres başın sağolsun, mekanı cennet olsun.. Allah biliyor bende bir süredir forumda seni göremiyordum acaba bir sorun mu var diye merak etmeye başlamıştım, çünkü ne zaman foruma girsem sen online olurdun.. nedenini böyle üzücü bir haberle öğrenmiş oldum.. Geride kalanlara sabırlar dilerim...
Allah razı olsun. evet genelde hem mobilden hemte pcden sık sık forumda olur (d) um.. ama işte böyle hesapta olmayan işler başa gelince insan birsey dusunemıyor... Aklınızda olmamda sevındırdı acıkcası benı ☺
alışmaya çalışmaktan başka çare yok.

Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Allah sabırlar versin. Bende on yıl önce altı ay arayla anne ve babamı kaybetmiştim. Biliyorum zor oluyor. Anlatılmıyor. Allah sabrını veriyor ama...
Dostlar sağ olsun.. Allah razı olsun. Sizinde başınız sağ olsun. Toprakları bol olsun.
evet daha yeni ve anlatılamıyor ama insan alışıyor. Allah sabrını veriyor

Sertaç kardeşim tekrardan başın sağolsun.
Annemizin Toprağı bol, Mekânı cennet olsun.
Allah razı olsun kardeşim.
amin insallah
mekanı cennet olsun, Allah sabırlar versin.
Amin kardesım. Allah razı olsun.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Başın sağolsun ne desem boş .. mekanı cennet olsun .. geride kalanlara sabır catres kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt