Başakşehir PTT KARGO dağıtım merkezi sorunları

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
💥Dostlar bu Başakşehir dağıtım merkezi ağır yük haline geldi. Yıllardır çözüm çıkmadı. Önce yurtdışı ürünlerini depoda beklettiler veya kayıp oldular şimdi de yurt içi kargoları da bekletiyorlar. Veya kayıp deniyor. İşin acı tarafı iletişim araçları kapalı telefona bakan yok ve bu sorunlar yıllardır sürüyor. Diyarbakır'dan gelen ürünüm 1 haftadır cihet listesinde bekletiliyor diyor. Ve bu ilk değil.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ptt kargo çok kötü benim sarı siteden aldığım cihazı kaybettiler 3-4 ürünümü ise haftalarca beklettiler getirmediler iş güç arasında kendim gidip almak zorunda kaldım.allah kimseyi onların eline düşürmesin.yerde izmir çiğli ptt dağıtım merkezi.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
ptt kargo çok kötü benim sarı siteden aldığım cihazı kaybettiler 3-4 ürünümü ise haftalarca beklettiler getirmediler iş güç arasında kendim gidip almak zorunda kaldım.allah kimseyi onların eline düşürmesin.yerde izmir çiğli ptt dağıtım merkezi.
Çok şükür kaybım fazla yok sadece bir âdet mini drone benim kerataya almıştım o kayboldu. Ama ürünleri aşırı bekletiyorlar. Arkamızda devlet var deyip bu yüzden mi böyle rahat bir firma. Devlet demek halk demek herşey demek. Sanırım devleti çoğu oluşum veya kişiler hükümet sanıyor. Veya hükümeti devlet sanıyor hükümete aşırı değer veriyor. Hükümet dedikleri bizim irademiz ile oraya oturan şahıslar.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
normalde ptt kargo ile ürün gönderen satıcılardan ürün almıyorum fakat bazı sitelerde hangi kargo ile gönderecekleri belli olmuyor bu nedenle ürün alıyorsun bir bakıyorsun ptt kargo ile göndermişler ürün çiğliye 1-2 günde geliyor sorun ise tam burda başlıyor burdan ürünü bir türlü dağıtıma çıkarmıyorlar kaç kere gittim kendim aldım aldıkları maaşlar haram olsun onlara.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
normalde ptt kargo ile ürün gönderen satıcılardan ürün almıyorum fakat bazı sitelerde hangi kargo ile gönderecekleri belli olmuyor bu nedenle ürün alıyorsun bir bakıyorsun ptt kargo ile göndermişler ürün çiğliye 1-2 günde geliyor sorun ise tam burda başlıyor burdan ürünü bir türlü dağıtıma çıkarmıyorlar kaç kere gittim kendim aldım aldıkları maaşlar haram olsun onlara.
Evet maalesef durum bu. Şimdi sürat kargo da böyle başladı. Ve hatta PTT kuryeleri eve gelmiyorlar sisteme, evde kimse yok diye giriyorlar.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Evet maalesef durum bu. Şimdi sürat kargo da böyle başladı. Ve hatta PTT kuryeleri eve gelmiyorlar sisteme, evde kimse yok diye giriyorlar.
mng kargo bizim burda çok kötüdü (ptt gibi ürünü getirmiyorlardı şubede bekletiyorlardı)fakat bu aralar amazon ile anlaşmışlar amazondan aldığım 3-4 ürünümü 1 günde getirdiler demekki amazon onları bile hizaya sokmuş.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
mng kargo bizim burda çok kötüdü (ptt gibi ürünü getirmiyorlardı şubede bekletiyorlardı)fakat bu aralar amazon ile anlaşmışlar amazondan aldığım 3-4 ürünümü 1 günde getirdiler demekki amazon onları bile hizaya sokmuş.
Amazon disiplinli firma ve gerçekten elinden geleni yapan bir firma. Ama halen bizim insana yetmiyor

Geri
Üst Alt