Banka Parama El Koydu

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam siz bu işin piri olmuşsunuz adeta, ss alıp koydum kenara, teşekkürler. :bilmiyom
Eyvallah hocam bir nebze yararımız dokunursa ne mutlu , yalnız bu sigorta iptallerine ilk 1 ay içinde başvurursanız paranın tamamı iade olur. 2. ay 4. ay 6. ay da başvurabilirsiniz , mesela 6. ay başvursanız yarısını iade alırsınız. Senesi , süresi bitmiş sigortalarda iade olmuyor. Seneden seneye yenilenen sigortalarda iptal oluyor , yenilendiği an iptal talebinde başvurabilirsiniz.

Gel gelelim Hayat Sigortası da adı üstüne Hayat Sigortası , yani bir güvence. Dünyanın bin bir türlü hali var , Hayat Sigortasını iptal edersek Allah korusun başımıza bir iş gelirse , sigorta olmadığı için borçlar ailemize yüklenebilir , her hangi bir reddi miras olmadıkca.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Eyvallah hocam bir nebze yararımız dokunursa ne mutlu , yalnız bu sigorta iptallerine ilk 1 ay içinde başvurursanız paranın tamamı iade olur. 2. ay 4. ay 6. ay da başvurabilirsiniz , mesela 6. ay başvursanız yarısını iade alırsınız. Senesi , süresi bitmiş sigortalarda iade olmuyor. Seneden seneye yenilenen sigortalarda iptal oluyor , yenilendiği an iptal talebinde başvurabilirsiniz.

Gel gelelim Hayat Sigortası da adı üstüne Hayat Sigortası , yani bir güvence. Dünyanın bin bir türlü hali var , Hayat Sigortasını iptal edersek Allah korusun başımıza bir iş gelirse , sigorta olmadığı için borçlar ailemize yüklenebilir , her hangi bir reddi miras olmadıkca.
:mutlu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kredi çekerken bankanın yaptığı abuk sabuk sigortaları hiç dert edinmeyin arkadaşlar , gidin kredinizi çekin , ne kadar sigorta yaparsa yapsın. Hatta ben kredi çıkacaksa varsa bir kaç sigorta daha yapıştır diyorum müşteri temsilcisine , yok abi hepsini yaptık zaten diyor ? neyse krediniz onaylandıkdan sonra çekin paranızı sonra aşağıda verdiğim linke girin edevletten yapın başvurunuzu , her sigorta için ayrı başvuru yapın daha sağlam olsun ? şu poliçe nolu ferdi kaza sigortamı yada aile sigortası her neyse , cayma hakkımı kullanıp iptal edilmesini ve iade ücretinin hesabıma yatırılmasını talep ediyorum deyin. 10 gün içinde hepsi iptal olup iadeler hesabınıza geçer ?

Hayat sigortası hariç diğer bütün sigortaları bu yolla iptal edebilirsiniz , bizzat ben ve bir kaç arkadaşıma daha bu yolla iptal ettirip paralarımızı geri aldık.

Bazı bankalar hayat Sigortasını iptal etmiyorlar diretiyorlar , hayat sigortası için size yazılı cevap gönderiyor. İşte kriterler uyan her hangi bir yerden yapılmış hayat sigortası getirirseniz ancak öyle iptal ederiz gibi bir yazı gönderiyorlar pdf olarak. İşte o yanıtıda aşağıda verdiğim linke tıklayarak , sigorta iptalini istediğinizi ama bankanın kabul etmediğini , sigortanın iptalini ve iade ücretinin hesabıma yatırılmasını talep ediyorum deyip başvurun. Size gelen yanıtıda evrak olarak göndermeyi unutmayın.

Ne güzel bilgiler bu böyle, ellerine sağlık olsun, teşekkürler. Kredi mredi ile işim olmaz ama ihtiyacı olacaklara güzel bilgiler... Konu içerisinde anlatmak için debelendiğim insan modeline örnek işte... Onlar tilkiyse bizde kuyruğu diyerek hareket etmemiz gerekiyor...

Kaydettim bu mesajınızı. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt