Balıkesir'den selam Olsun.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Oğlumun üniversite şehri güzel Balıkesirimize de selamlar olsun.

Forumu bu hali ile tutmak adına tüm çabalarımız. Kavga olsun hit olsun, Tartışma çıksın raiting yükselsin kaygılarından ziyade buna vesile olan kim olursa olsun kibarca ÇIKIŞ butonunu gösterebildiğimiz yerdir burası.

Hoşgeldiniz :) :cay

tarikk tarık uğur bir çay simgesi ile dahi insanın aklına hep kardeşi gelirmiymiş?

Gelirmiş vallahi ?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Sn@sanko86 aleyküm selam,foruma hoş geldiniz.Benim de kızım Balıkesirde Üniversite okudu,bu vesileyle birkaç defa gittim geldim.Ayrıca İstanbul'a gidip gelirken hep uğrarız.Höşmerim tatlısı unutulmaz.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Oğlumun üniversite şehri güzel Balıkesirimize de selamlar olsun.

Forumu bu hali ile tutmak adına tüm çabalarımız. Kavga olsun hit olsun, Tartışma çıksın raiting yükselsin kaygılarından ziyade buna vesile olan kim olursa olsun kibarca ÇIKIŞ butonunu gösterebildiğimiz yerdir burası.

Hoşgeldiniz :) :cay

tarikk tarık uğur bir çay simgesi ile dahi insanın aklına hep kardeşi gelirmiymiş?

Gelirmiş vallahi ?
Çayın hatrı kahveden daha uzun olması dileğiyle abim? Adem Helvacı Adem Helvacı

Hoşgeldiniz, forum sanal olsada sevgi her daim gerçek ?

F Çevrimdışı

fargo

Yeni Üye
3 Ocak 2020
2
60
Aleyküm selam "sanko86"

:byeBende Balıkesirliyim bu form gerçekten tarafsız bir şekilde takipçilerini istedikleri yönde bilgilendiriyor. Buradan emeği geçen başta Adem hocamıza ve diğer hocalarımıza da sonsuz şükranlarımı sunarım. Allah hepsinden razı olsun.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Aleyküm selam "sanko86"

:byeBende Balıkesirliyim bu form gerçekten tarafsız bir şekilde takipçilerini istedikleri yönde bilgilendiriyor. Buradan emeği geçen başta Adem hocamıza ve diğer hocalarımıza da sonsuz şükranlarımı sunarım. Allah hepsinden razı olsun.

Ne mutlu bu tarafsızlığımızı ve objektif bakış açımızı sizlere hissettirebilmişsek.

Yönetimdeki tüm arkadaşlarım adına ben de sizlere teşekkür ediyorum desteğinizden ötürü :ok

Geri
Üst Alt