Baba Oldum ??‍♂️

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
VAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYY

Aslan parçasının, Aslan parçası olmuş demek ?

Rabbim sağlığı ile ve sevdikleri ile büyüyüp mutlu huzurlu bir hayat sürmesini nasip eylesin güzel kardeşim benim.

Vallahi çok mutlu oldum senin adına.

Allah, isteyen herkese nasip eylesin :ok
Can abim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etti. Çok sabırsızlanıyorduk acaba nasıl birşey olacak diye. Sonunda gördük ? 15:15 gibi tamda güzel bir saatte geldi. Allah razı olsun ??

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Can abim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etti. Çok sabırsızlanıyorduk acaba nasıl birşey olacak diye. Sonunda gördük ? 15:15 gibi tamda güzel bir saatte geldi. Allah razı olsun ??

Yengeç Erkeği oldu demek ki paşamız.

İsim önceden planlımıydı yoksa daha düşünülecek mi?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Yengeç Erkeği oldu demek ki paşamız.

İsim önceden planlımıydı yoksa daha düşünülecek mi?
Adını Poyraz koyduk abi çok oldu :) Yarın kimliğini bile çıkarıcam inşallah. Benimde 23 Hazirandı doğum günüm. Çok bekledim belki gelir diye gelmedi. Daha sonrada dedimki nikah tarihim olan 07.07 de doğar belki ama o da almadı tam arada geldi ??

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adını Poyraz koyduk abi çok oldu :) Yarın kimliğini bile çıkarıcam inşallah. Benimde 23 Hazirandı doğum günüm. Çok bekledim belki gelir diye gelmedi. Daha sonrada dedimki nikah tarihim olan 07.07 de doğar belki ama o da almadı tam arada geldi ??
Adem amcasına çekmiş oooooooooohhhhhhhhh
İsyankar ve Muhalif :kop

Poyrazımızın vakti zamanı geldiğinde (Nazar'a dikkat o nedenle erken olmasın) güzelliğini de göreceğimiz günler gelsin inşallah ?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Adem amcasına çekmiş oooooooooohhhhhhhhh
İsyankar ve Muhalif :kop

Poyrazımızın vakti zamanı geldiğinde (Nazar'a dikkat o nedenle erken olmasın) güzelliğini de göreceğimiz günler gelsin inşallah ?
Babası gibi sarışın oldu. İnşallah abim inşallah ??
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.
Bahtı açık olsun.
Allah razı olsun ??

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
hayirli olsun cocugununda bahti güzel olsun umarim mutlu bir hayat yasar :ok

ek olarak "isteyen herkese nasip olsun" sözü beni cok rahatsiz ediyor :ciks
bir erkek ve disinin üremeye elverisli olmasi ve cocuk sahibi olmayi istemesi baska birsey "ebeveyn" olmak baska birsey iyi dileklerde bulunacaksak bence " anne baba olmayi hak eden ve cocuk isteyen herkese nasip etsin" demek daha iyi bir dilek malum cocuk yapip da sorumluluklarini yerine getirmeyen "insan"lar dolu ortalikta sonra hem cocuklara yazik oluyor hemde cocuklar yasadigi topluma sorun oluyor :bilmiyom

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279

bir erkek ve disinin üremeye elverisli olmasi ve cocuk sahibi olmayi istemesi baska birsey "ebeveyn" olmak baska birsey iyi dileklerde bulunacaksak bence " anne baba olmayi hak eden ve cocuk isteyen herkese nasip etsin" demek daha iyi bir dilek malum cocuk yapip da sorumluluklarini yerine getirmeyen "insan"lar dolu ortalikta sonra hem cocuklara yazik oluyor hemde cocuklar yasadigi topluma sorun oluyor :bilmiyom
İyi dilekler için teşekkürler ? tamam o zaman sizin dediğiniz gibi olsun. Ama zaten herşey öncelikle istemekle başlıyor. Ebeveyn olmayacaklar zaten istemesinler :)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İyi dilekler için teşekkürler ? tamam o zaman sizin dediğiniz gibi olsun. Ama zaten herşey öncelikle istemekle başlıyor. Ebeveyn olmayacaklar zaten istemesinler :)
benimkisi sadece tavsiyeydi malesef ebevyn olmayacak insanlar sonrasini düsünmeden cocuk sahibi olmak istiyor negatif düsüncelerle bu konuyu kirletmeyelim
huzurlu mutlu saglikli güzel bir hayat diliyorum :mutlu

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241

Annelerimiz çocukları için dua ederken tüm çocuklar için ederler. Bu bencillikten uzak olduklarını gösterir. Burada bahsi geçen duayı kabul ettiği için bir çifte çocuk nasip edecekse yaradan merak etmeyin o çocuğun hayırlı bir insan olma ihtimali çok yüksektir. Daha doğmadan dua almış. Mesela hayırsız çocuklar için "besmelesiz" tabiri vardır. :sirit
Kaldı ki kötü ebeveynlerden iyi çocuk iyi ebeveynlerden kötü çocuk da yetişebilir. Güzel insanların iyi niyetli duası en iyi sonuçla neticelenir. Sonuçta iyi bir doktor bile hastanın istediği ilacı değil ona gerekeni yazar. Aksini demek Molla Kasım gibi bu duayı eden insanları sigaya çekmek olur.
Cuma vaazı gibi oldu. ?

Son düzenleme:
heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Dünyada para ile alınamayacak mutluluklar var. Onlardan biriside babalık duygusu. Bende 1 yıl önce baba olmuştum. İnanılmaz bir mutluluk. Hele ki bebek büyüdükçe sevginiz de katlanıp çoğalıyor.

Rabbim çocuğunuzu size bağışlasın, acısını göstermesin. Sağlıklı, sıhhatli, büyüsün. Anasına babasına, vatanına hayırlı bir birey olarak yetiştirmenizi nasip etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri