Ayın en aktif üyeleri

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bende Domestos Domestos gibi YAŞımız geregi olarak okudum. A Adem Helvacı abimizin yazısı üzerine anlayabılıdık.
Başınız sağolsun. Allah mekanını cennet eylesin insallah. geride kalanlara sabırlar dilerim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:ok@Sota başgan ellerine sağlık. yine güzelliklerle karşımızdasın:sirit
Yalnız değilmişim çok şükür.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
ben listede yokum galiba kendimi bulamadim listedeki üyeler numaralandirilmamis gördügüm kadariyla ilk sayfada sorun degilde ilerleyen sayfalarda kendinizi buldugunuzda toplam kacinci sirada oldugunuzu anlamak zor ( eger bulabilirsem tabi) arama cihazini kullandim ama direkt profilime yönlendirdi. listede kullanicilar numaralandirilsa ek olarak kendi profilimizde icinde bulundugumuz ayda kacinci sirada oldugumuzu görsek mesela " bu ayki en aktif üye siralamasinda su anda 25. siradasiniz" gibi birsey iyi olurdu. linktekli listede de kendi adimizi renkli ve vurgulanmis bicimde görebilmek daha hos olurdu diye kendimce bir tavsiyede bulunayim.
bunlar az geldiyse 1. siradaki üyenin fotografini sitenin girisine ayin elemani olarak asmayi da önerebilirim :haha

bu arada kayiplari olan herkese bas sagligi diliyorum.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Cenaze kelimesi biraz kaba olduğu için yas yazmıştım üç gündür foruma giremeyince bakmak için kısa bir süre online oldum konuyu gördüm. Girememe nedenimi yazdım. Taziyeye gelenler var yazsaydım daha açık olurdu. Temennileriniz için teşekkür ederim. Dostlar sağ olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt