Ayasofya Tekrar Cami Oluyor

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
cGhvdG9zL3JlZ2lzdGVyZWRfcGhvdG9zLzEwMTczLXlvcnVtbGFyaS1va3VtYXlhLWdlbGRpbSwtY2VraXJkZWstY2l0bGV5ZW4tYWRhbWxhLmpwZw.jpg

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
İslamı kazımak gibi bir niyetimiz yok. İslama sığınıp devletin temel taşları olan Atatürk İlke ve Devrimlerini aşındırmaya çalışan sarıklı sakallı irticacıları kazıyacağız. Muasır medeniyet seviyesinede akp çıkaramaz kendilerine bile yetemiyorlar. Biz çıkarırız merak etmeyin
Bırak şunu arkadaş abd almış başını gitmiş biz bunlar yüzünden gelişemedik 18 senedir muasır medeniyete çıkmaya çalışıyoruz :ok engel oluyorsunuz bırakında abd yi geçelim
atatürk ilke devrimcisi muasır medeniyeti isteyen mhp akparti
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Biterse :haha

kavrulmus-aycekirdegi-tuzlu-750gr-2f6bf3da55712f6a6.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Anapark
Yaklaşık 25 bin kişiyi sığdırabilecek bir kapasitesi olduğu açıklanan Ankapark, ilk yıl yerli ve yabancı beş milyon turisti ağırlamayı hedefliyordu.
Turistten gelen bilet satışlardan kapanırdı devam ettirilmemiş
İstanbulda temapark biletler 99 tl den başlıyor :deli

Ankapark'ı bile savunuyorsun ya, ibret alıyorum yorumlarını okudukça.
Allah kimseyi senin durumuna düşürmesin, amin. :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hangi devran
Hani şu heykelciler devranı mı?
Yok biz almayalım
Biz şuan dünyanın en büyük projelerini yapmakla meşgulüz,
Bursaya da eşek hekeli değil yerli oto fabrikasının temelini atmaya gidiyoruz bekleriz..

Birde şu Atatürk'ün arkasına saklananlar yok mu?
Şuan önderimiz Atatürk kalkıp kendi yolundan gittiğini İDDİA edenlerin ne yaptıklarını görse ne der ne yapardı acaba...

Burada TV bölümünde istediğini elde edemedin, en ufak bir siyasi konu oldu mu damlıyorsun.
Aklınca burayı kapattıracaksın değil mi? :hihi :haha1

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Kamu Görevlisine Hakaret
Burada TV bölümünde istediğini elde edemedin, en ufak bir siyasi konu oldu mu damlıyorsun.
Aklınca burayı kapattıracaksın değil mi? :hihi :haha1
? Anlamadım ne damlaması siyasi derken :alala hep tekmi olacaktınız korkmayın yaw muasır medeniyete mhp akpartiyle kavuşuyoruz inşaallah :ok
Ah 1 euro 1 tl oldumu :tara varya araba alırız ucuzdan:clapHer şey çok güzel olacak :kas

Ağla diyorum, halkın kararı diyorum. :ok
Anla işte turist turist para para
Temapark yapmaya kafası basmamış yavaşın napalım:bilmiyom yavaş ankarayı istanbulun temaparkı anaparktan men etti:hahabirde laf atan olıyor anaparka:hahaişletmeyi bil işletmeyi temaparkı gör:hihi

Ankapark'ı bile savunuyorsun ya, ibret alıyorum yorumlarını okudukça.
Allah kimseyi senin durumuna düşürmesin, amin. :ok
Allah yolundan ayırmasın bizi ? amin

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Anapark
Yaklaşık 25 bin kişiyi sığdırabilecek bir kapasitesi olduğu açıklanan Ankapark, ilk yıl yerli ve yabancı beş milyon turisti ağırlamayı hedefliyordu.
Turistten gelen bilet satışlardan kapanırdı devam ettirilmemiş
İstanbulda temapark biletler 99 tl den başlıyor :deli
Bırak şunu arkadaş abd almış başını gitmiş biz bunlar yüzünden gelişemedik 18 senedir muasır medeniyete çıkmaya çalışıyoruz :ok engel oluyorsunuz bırakında abd yi geçelim
atatürk ilke devrimcisi muasır medeniyeti isteyen mhp akparti

Biterse :haha

kavrulmus-aycekirdegi-tuzlu-750gr-2f6bf3da55712f6a6.jpg
Ankapark battı battı bilerek kapatılmadı. Eski hırsız başkan Melih Gökçek saçma sapan heykellere dinozorlara saatlere fışkiyelere para harcadı güzelim aoçyi yıktı talan etti ama yine chp heykelci oluyor. Mansur Yavaş asbestli boruları değiştirmek için borçlanma yetkisini zor bela belediye meclisinden geçirdi. Gelelim diğer mesaja. Madem ABD yüzünden gelişemedik kim bu memleketi ABD ye peşkeş çekmeye başladı. Adnan Menderes. Natoya girecez diye koreye asker gönderdi. Atatürk döneminde kurulan uçak üreten fabrikaları kapattı tencere fabrikasına çevirdi. Kim istedi abd. Köy enstütülerini kapattı. Kim istedi abd. Buraya gelip yorum yazmadan önce araştır. Erdoğan ne yaptı. Telekomu yok parasına özelleştirdi şeker fabrikalarını sattı tank palet fabrikasını sattı daha niceleri. niye ABD istedi diye. Parasını verdiğimiz uçakları alamadık niye akpnin başarısız dış politikası yüzünden. Bana burda Erdoğanı savunmayın geçmişiniz kirli sizin. Menderes başladı diğer menderesçiler devam etti. Hepiniz aynı yolun yolcususunuz. Daha fazla uzatmanın manası yok gerçekleri yüzünüze vurmaktan yoruldum. Sota Sota Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı kim yapabiliyorsa yapsın KONU KİLİT!!

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Ankapark battı battı bilerek kapatılmadı. Eski hırsız başkan Melih Gökçek saçma sapan heykellere dinozorlara saatlere fışkiyelere para harcadı güzelim aoçyi yıktı talan etti ama yine chp heykelci oluyor. Mansur Yavaş asbestli boruları değiştirmek için borçlanma yetkisini zor bela belediye meclisinden geçirdi. Gelelim diğer mesaja. Madem ABD yüzünden gelişemedik kim bu memleketi ABD ye peşkeş çekmeye başladı. Adnan Menderes. Natoya girecez diye koreye asker gönderdi. Atatürk döneminde kurulan uçak üreten fabrikaları kapattı tencere fabrikasına çevirdi. Kim istedi abd. Köy enstütülerini kapattı. Kim istedi abd. Buraya gelip yorum yazmadan önce araştır. Erdoğan ne yaptı. Telekomu yok parasına özelleştirdi şeker fabrikalarını sattı tank palet fabrikasını sattı daha niceleri. niye ABD istedi diye. Parasını verdiğimiz uçakları alamadık niye akpnin başarısız dış politikası yüzünden. Bana burda Erdoğanı savunmayın geçmişiniz kirli sizin. Menderes başladı diğer menderesçiler devam etti. Hepiniz aynı yolun yolcususunuz. Daha fazla uzatmanın manası yok gerçekleri yüzünüze vurmaktan yoruldum. Sota Sota Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı kim yapabiliyorsa yapsın KONU KİLİT!!
Abd batsın bana ne abd kim ülkemizi IMFci abdci parti igelmesin.
atatürkün yolundan muasır medeniyete mhp akparti götürüyor korkmayalım sevinelim
Uçak fabrikası kapatmışmış acaba sihalar yapılacak aselsan uçakları uzaydamı yapılıyor

Bunca okul ne enstitüsi köyde kimse kalmayınca kapanan okullar oluyor
Köy enstitisi dediğin okul farkı ne acep

İşletmeyi bilmezsen kapanır kapanır yavaş ne bllsin :bilmiyom
gelsin İstanbul a temaparktan ibret alsın
istenirse böyle yapılır turist çekilir

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Abd batsın bana ne abd kim ülkemizi IMFci abdci parti igelmesin.
atatürkün yolundan muasır medeniyete mhp akparti götürüyor korkmayalım sevinelim
Uçak fabrikası kapatmışmış acaba sihalar yapılacak aselsan uçakları uzaydamı yapılıyor

Bunca okul ne enstitüsi köyde kimse kalmayınca kapanan okullar oluyor
Köy enstitisi dediğin okul farkı ne acep

İşletmeyi bilmezsen kapanır kapanır yavaş ne bllsin :bilmiyom
gelsin İstanbul a temaparktan ibret alsın
istenirse böyle yapılır turist çekilir

Muasır medeniyetten bahsediyorsun Cumhur İttifakını desteklemeden önce kendi türkçeni destekle biraz ne yazdığın ANLAŞILMIYOR!!

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Aferin, böyle ezberle sloganı, 800.000 fark canını fazla yakmış demek ki. :haha1
800000 :haha ne yapmış acaba hem samsundaki ne karışır istanbula:tara

Muasır medeniyetten bahsediyorsun Cumhur İttifakını desteklemeden önce kendi türkçeni destekle biraz ne yazdığın ANLAŞILMIYOR!!
Gayet açık
uçaklar yapılıyor selçuk bayraktar siha aselsan benzerleri uçak yaparken uçak faprikası kapattı ne demek arkadaş
Gazi mustafa kemal atatürk yaşasa selçuk bayraktara aselsana madalya takar :cak
Türkiye yi muasır medeniyete taşıyan mhp akparti erdoğan ve bahçeliyi alnından öper :bye

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
800000 :haha ne yapmış acaba hem samsundaki ne karışır istanbula:tara

Gayet açık
uçaklar yapılıyor selçuk bayraktar siha aselsan benzerleri uçak yaparken uçak faprikası kapattı ne demek arkadaş
Gazi mustafa kemal atatürk yaşasa selçuk bayraktara aselsana madalya takar :cak
Türkiye yi muasır medeniyete taşıyan mhp akparti erdoğan ve bahçeliyi alnından öper :bye

Yerli savunma sanayide olup bitenleri istersen yurt dışına giden mühendislerimizden dinle diyeceğim ama amacın partizanlık olduğu için bunu yapmayacaksın biliyorum. Neyse A Haber, CNN Türk izlemeye devam et sen. :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
? Anlamadım ne damlaması siyasi derken :alala hep tekmi olacaktınız korkmayın yaw muasır medeniyete mhp akpartiyle kavuşuyoruz inşaallah :ok
Ah 1 euro 1 tl oldumu :tara varya araba alırız ucuzdan:clapHer şey çok güzel olacak :kas

Önce alıntı yapmayı ve forumu kullanmayı öğren. O cümleler sana değildi. :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt