Axen tv led sorunu

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Merhabalar,

Uzakta yaşadığım ve ailemin kullandığı Axen marka bir tv mevcut. En son gittiğimde tvnin görüntüsü renkler sarı ya doğru dönmüştü. Sayın Adem Helvacı Adem Helvacı ustam ile görüşmem sorunucu ledlerin kelvin değerlerinin değiştiğini öğrenmiş bulunmaktayım.

Ürünün fatura bilgilerine ulaştığımda uzun ve karmaşık bir model koduna ulaştım.
Rica etsem led leri satın alabileceğim bir link ve eğer mümkün ise değişimi için bir video linki için yol gösterebilir misiniz?

Ürün faturasında bulunan bilgiler;
AXEN 43" 109 CM ILGAZ FHD DLED MONİTÖR UYDU ALICILI SİYAH
AX043-SATTRAXDLD043221400000863

Teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ledler değiştirdikten sonra mümkünse arka ışığı (sanki axenlerde 80 gibi ,bendeki 32'' te de 80 idi) 55-60 ayarına getir nacizane fikrim ,bu ayarda ledler daha az ışık verip ,ömürleri de uzamış oluyor,ben öyler ayarladım axende ,çok da görüntü bozulması göremedim :ok

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Ledler değiştirdikten sonra mümkünse arka ışığı (sanki axenlerde 80 gibi ,bendeki 32'' te de 80 idi) 55-60 ayarına getir nacizane fikrim ,bu ayarda ledler daha az ışık verip ,ömürleri de uzamış oluyor,ben öyler ayarladım axende ,çok da görüntü bozulması göremedim :ok

Değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Türkledbar da mevcut değilmiş. Mesaj yolu ile seri numarasını ilettim geri dönüş yaptılar mevcut değil diye. Farklı bir tedarikçi mevcut mudur?
Tekrar teşekkür derim :cay

Geri
Üst Alt