Axen tv Bluetooth hk

D Çevrimdışı

Denizci

Yeni Üye
26 Eki 2021
14
35
Hayırlı günler axen markasının AX50LEDJ203 modelini aldım cihazda wifi var Bluetooth yazilim olarak yok ama donanim olarak varmi acaba çünkü cpu z uygulamasiyla baktigimda Bluetooth kisminda 4.0 yaziyor bu cihazin yurtdisinda ayni ana kartli gazertv isimli bir markasi var ve o cihazda da Bluetooth görünüyor acaba tv yazilimi ni degistirsem Bluetooth gelirmi

9B0F3EAC-78AC-4249-BBE5-640A71562891.jpg
307AB70F-88BE-4BB6-A959-372B22B0A111.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Sizin cihazda bluetooth kartı yoksa çalışmaz sanırım
Kart var(donanım) ,hatta sürücüsü de kurulu(driver) sevgili tekno çünkü herşeyi açıkça görünüyor fakat kullanıcı arayüzü denilen program yok.Olsa çalışır BT :)
D Denizci ,bu yorumum "farklı yazılımı kurarsan çalışır" anlamına gelmesin ,mesuliyet sana aittir,ben sadece düşüncemi ve verdiğin fotodaki gördüğümü yazdım :ok

D Çevrimdışı

Denizci

Yeni Üye
26 Eki 2021
14
35
Kart var(donanım) ,hatta sürücüsü de kurulu(driver) sevgili tekno çünkü herşeyi açıkça görünüyor fakat kullanıcı arayüzü denilen program yok.Olsa çalışır BT :)
D Denizci ,bu yorumum "farklı yazılımı kurarsan çalışır" anlamına gelmesin ,mesuliyet sana aittir,ben sadece düşüncemi ve verdiğin fotodaki gördüğümü yazdım :ok
Tabiki yorumunuz için tesekkurler axen firmasi kurtarma yazilimini paylasmis olsa farkli yazilimlar deneyebilirim ama suanda tv sistemi cokertirsem duzeltemem diye cekiniyorum ileride cikartirlar belki kurtarma yazilimini

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Tabiki yorumunuz için tesekkurler axen firmasi kurtarma yazilimini paylasmis olsa farkli yazilimlar deneyebilirim ama suanda tv sistemi cokertirsem duzeltemem diye cekiniyorum ileride cikartirlar belki kurtarma yazilimini
Rica ederim sevgili Denizci,ama kart ve driverler var tvde ,yazılımı yok :ok
Bu arada benim tvde yazılımı var ,kart ve sürücü yok :) (vestel pf9090)

D Çevrimdışı

Denizci

Yeni Üye
26 Eki 2021
14
35
Başka bir yazılom denedim bluetooth ayarı gelmişti ama bluetooth çalışmadı donanım yok sanırım ana kart ve wifi modülü var ama bluetooth modülü yok sanırım

0CF3D622-A2A1-479F-9CBE-B31E77C9481B.jpg
B190B89B-8D17-415B-9ED7-F16891474ADB.jpg

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Bluetooth kullanmak için uygulamalar vardı. Tee garmin-asus a10 telefonda android marketten (o zamanlar play store değildi) "bluetooth file transfer" isimli bir uygulama indirmiş onun aracılığıyla gönderiyordum. Cihazın kendisinde bluetooth özelliği vardı ama kullanmak için bi uygulama gerekiyordu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt