Axen AX40DAB0937 Televizyon

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Yakın fiyata Vestel üretimi bir TV varsa onu tercih ederdim açıkçası.
Servisle muhatap olma tarafını düşünün derim.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Baya bir araştırma sonucu jvc tercihim oldu.Jvc vestel üretimi şuan için servis dahil sorunsuz kullanıyorum çok şükür. Aynı zamanda seg, regal,hi level de tercih ederdim.

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Bende araştırıyorum f/p bir cihaz arıyorum sanırım marketlerde denk gelicek :alala. İyi günlerde kullanın jvcyi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Bende araştırıyorum f/p bir cihaz arıyorum sanırım marketlerde denk gelicek :alala. İyi günlerde kullanın jvcyi

Vestel üretimi bir cihaz muhtemelen işinizi görecektir.
AWOX'un Android televizyonları var ucuza ama müşteri desteği henüz sıkıntılı. O yüzden o maceraya hiç girmenizi istemem.

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Vestel üretimi bir cihaz muhtemelen işinizi görecektir.
AWOX'un Android televizyonları var ucuza ama müşteri desteği henüz sıkıntılı. O yüzden o maceraya hiç girmenizi istemem.

Umut bey değerli cevabınız için teşekkür ederim,:cay forumu yakında takip ediyorum tekrar bir fırsatta tekrar sizlerin görünüşü almak ve eğer bir fırsat ise diğer üyelerinde yararlanması adına önce forumda araştırıp eğer yok ise konu açıp bilgilendireceğim :mutlu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Umut bey değerli cevabınız için teşekkür ederim,:cay forumu yakında takip ediyorum tekrar bir fırsatta tekrar sizlerin görünüşü almak ve eğer bir fırsat ise diğer üyelerinde yararlanması adına önce forumda araştırıp eğer yok ise konu açıp bilgilendireceğim :mutlu

Rica ederim, TV işini pek takip etmediğimden ne gün ne ürün çıkıyor marketlerde unutuyorum.
Genelde gelen ürün de tutulduğunda hemen tükeniyor.
1500 civarına Hi-Level modelleri vardı sanırım, A101'in sitesinden modelini öğrenip forumda konusu var mı yok mu bakın derim.
A101 online satış da yapıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri