Axen, Awox, Vestel, Grundig hangisini tercih etmeliyim?

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
Herkese iyi forumlar,

yukarda belirttiğim markalardan hangisini tercih etmeliyim.Bugün yarın bir TV alacağım ve çok fazla teknik özellik beklentim yok.

Axen , vestel, Grundig gibi markalar medimarkt ve vatanda satıldığı için sorun çıkması durumunda muahtap bulabileceğim için düşünüyorum

Awox ise bu forumda çok fazla dile getirildiği için düşünüyorum fiyat olarakda diğerlerine göre daha uygun.

1000-1500 arası bi bütçem var.

Bu markalardan hangisini tercih edeiblirim ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Axen'e bulaşmayın derim.
Awox alırsanız da işimi görsün yeter mantığıyla alın derim. Fazlasını beklemeyin. Hem cihaz yönünden hem de firma desteği yönünden.
Vestel veya Grundig düşünülebilir.
İndirimleri kovalayın derim.

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
32 inç. düşündüğümde vestel, philiphs ve lg modelleri çıkıyor bunlardan hangisin tercih edebilirim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kaliteli olsun ekran boyutu biraz daha küçük olsun diye düşündüm . LG de çıkıyor philiphs de vestelde. Vestel bir tık daha fiyat olarak bütçeme uygun. Özellik olarak çok birşey farketmeyecekse vestel düşüneceğim ama philphs ve LG de kafa karıştırdı .

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar , bayram öncesi hediye olarak almayı planlıyorum .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
32 inç. düşündüğümde vestel, philiphs ve lg modelleri çıkıyor bunlardan hangisin tercih edebilirim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kaliteli olsun ekran boyutu biraz daha küçük olsun diye düşündüm . LG de çıkıyor philiphs de vestelde. Vestel bir tık daha fiyat olarak bütçeme uygun. Özellik olarak çok birşey farketmeyecekse vestel düşüneceğim ama philphs ve LG de kafa karıştırdı .

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar , bayram öncesi hediye olarak almayı planlıyorum .
Diğer konuda yazdım,burada da tekrar edeyim ,bence vestel al,tabii seg ,regal de olabilir :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri