AX49UAL08-TNR Smart yazılımı

M Çevrimdışı

mesut2019

Yeni Üye
25 Eyl 2019
1
33
Arkadaşlar merhaba, Öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim peşinen kusura bakmayın benim sorunum şu yaklaşık 1 ay önce Axen marka AX49UAL08-TNR model 49'' tv aldım üründen genel olarak memnunum yanlız smart tarafında sorun yaşıyorum uygulama yükleyemiyorum ve pek verimli uygulamalar yok servisini aradığımda netflix blu tv gibi uygulamalarla anlaşmaları olmadığından yüklenemeyeceği iletildi. Konu hakkında fikri yorumu desteği olabilecek birileri varmıdır?

Peşin teşekkürler.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Lisans anlaşması yoksa yükleyemezsiniz. Bu tür ucuz cihazlardan pek birşey beklememek lazım. Bozulana kadar kullanın sonra atın gitsin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
APK dosyaları bulunabiliyorsa bir ihtimal yüklenebilir ama yüklense bile servisten faydalanmanıza müsaade etmeyebilir. :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu cihaz android değil sanırım ,googleden baktım da,ama servisin verdiği cevap doğru ,yüklesen bile - ki olmaz - ,çalışmaz çünkü karşı tarafa tv cinsi gönderiliyor,seri no gerekli tabii o da yok ,yani "yüklesen bile" dedim ya,işte tvde o linkin (netflix v.s) logosunu görürsün sadece :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu cihaz android değil sanırım ,googleden baktım da,ama servisin verdiği cevap doğru ,yüklesen bile - ki olmaz - ,çalışmaz çünkü karşı tarafa tv cinsi gönderiliyor,seri no gerekli tabii o da yok ,yani "yüklesen bile" dedim ya,işte tvde o linkin (netflix v.s) logosunu görürsün sadece :)

Ben cihazı Android TV çalıştırıyor sandım. Standart Linux tabanlı bir cihaz sanırım.
Üretici koymadıysa, dışarıdan bir şey yapılamaz muhtemelen.
Üretim mantığı Vestel gibi değil zaten bu tip ürünlerde. Müdahale şansı yok gibi bir şey zannediyorum. :alala :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt