Awox u5600str ty yi almadan once izleme şansini nerden bulabiliriz

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Mrb arkadaslar bu tv almak istiyoruz fakat almadan canli canli bir gorup inceleyip goruntu kalitesine bakip almak istiyoruz.istanbulda magazasinda teshiri olan bir satici bayisi varmidir acaba.yada alan arkadaslarimizin bize bir kac dakikalik uydu yayini izletme sansi olurmu diycem.buda bu devirde zor.kim yabanci birini evine alip gel incele der hakli olarak.

M Çevrimdışı

mazlum.mrn 

Yeni Üye
27 Ağu 2018
29
28
Media Mark veya teknosa mağazası varsa oralarda bulabilirsin yada înternetteki videoları takip et

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Mediamarkta netten baktim awox gorunmuyodu.teknosa hakkinda bilgim yok eger bu yerlerde varsa hemen gideriz.istanbul bilisimde var magazasina gittik bu markayi sadece netten satiyoruz dediler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
O mağazalarda Awox ürünleri zaten bulunmaz maalesef.

Yakın olsanız buyrun gelin derdim ama :)

Canlı yayın yapayım desem telefon kamerasından ne kadar etkili olur olmaz o tartışılır.

İlteriş de Galaxy S10+ var oldukça ciddi kamera kalitesi var, dilerseniz geldiğinde oradan canlı yayın açalım tripod kuralım sabit ekranda izleyin.

Yine de her ne olursa olsun gerçek gözün verdiği kaliteyi vermez :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
O mağazalarda Awox ürünleri zaten bulunmaz maalesef.

Yakın olsanız buyrun gelin derdim ama :)

Canlı yayın yapayım desem telefon kamerasından ne kadar etkili olur olmaz o tartışılır.

İlteriş de Galaxy S10+ var oldukça ciddi kamera kalitesi var, dilerseniz geldiğinde oradan canlı yayın açalım tripod kuralım sabit ekranda izleyin.

Yine de her ne olursa olsun gerçek gözün verdiği kaliteyi vermez :ok
ado hocam nerelerdesin ya özlettin kendini yahu :haha1

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Ado hocam tesekkurler ilginiz icin.biraz saga sola bakalim buralarda eskidji bit pazari diye yerler var cesit cesit markalar var belki buralarda bulur goruruz.simdi sizi yormayalim.size yakin olsak direk sizi ziyaret eder tavsiyenizi dinler tv ye bakardik.bulamazsak dediginiz sekilde video cekmenizi rica ederiz artik

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Valla ben samsun evkura öylesine sormuştum. Hatta yine buraya yazmıştım. Satıcı bana neyin o vestel in mi? diye sormuştu. Bende hayır yeni bir marka fabrikası Tekirdağ'da demiştim. :alala olmuştu...

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Az once n11 deki saticilara sorulan sorulari okudum saticiya digerlerleri 2300 satiyor siz neden 2800e satiyorsunuz demisler. Saticida turkiye ta ce ihraca ozel uretim var demis bunun sattigi u5600str k/s modeliymis rami islemcisi farkliylim paneli samsungmus.2300 satilanlarin paneli çin maliymis bu yuzden fark varmis.

Hic inanmadim yazdiklarina.gercek bu degil dimi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt