AWOX U5600STR OTA GÜNCELLEME SIKINTISI VE ROOT ATMA

B Çevrimdışı

boyuguzel

Yeni Üye
31 Ağu 2019
10
56
hocam eyv 2 gündür deli gibi arıyordum programı ama ben dh deki bu yöntem ile yaptım (TV'yi rootlamak çok kolay, aslında TV zaten rootlu fakat bir kaç dosyayı yüklemeden bunu arayüzde kullanamıyoruz. Aşağıda bağlantısını verdiğim Root dosyasını indirin ve aynı ağda bulunan TV'nizi Ip adresini girin. Yükleme tamamlandıktan sonra CMD ekranını kapatmayın. Uygulamalar kısmına SuperSU gelecektir. SuperSU programını açın ve Su kodunu "normal" şekilde güncelleyin. İlk denemelerde hata verebilir 1,2 denemede olacaktır. Su kodu güncellendi uyarısını gördükten sonra geri tuşu ile programdan çıkın ve TV'yi kumandadan kapatın, CMD ekranını da kapatabilirsiniz. TV'nin rootlanmıştır.)

SANA ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİM EYV.
cmd ekranında nasıl bir komut yazıyorsunuz ki bu programı yükleyip root atıyorsunuz. lütfen yardım edin takıldım kaldım. daha önce yapmıştım ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. bir takım dosyaları sildim ve bu arada root ile ilgili silinenlerde oldu. şimdi smart youtube gibi çalışmayan programlarım var. webview silmemi istiyor. chrome olmadan olmaz diyor. root chek ettiğimde bozuk root uyarısı veriyor. sanki root yaparsam düzelecek ama burda takıldım. 533 566 7575
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aslında bu işlem tam olarak kök erişi sağlamıyor. Sadece kullanıcıya bir takım haklar veriyor tv üzerinde. Sony hariç hemen hemen tüm android tvleri rootladır 5-6 sene oldu sonyvden tık yok.

Aslında bu işlem tam olarak kök erişi sağlamıyor. Sadece kullanıcıya bir takım haklar veriyor tv üzerinde. Sony hariç hemen hemen tüm android tvleri rootladır 5-6 sene oldu sonyvden tık yok.
cmd ekranında nasıl bir komut yazıyorsunuz ki bu programı yükleyip root atıyorsunuz. lütfen yardım edin takıldım kaldım. daha önce yapmıştım ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. bir takım dosyaları sildim ve bu arada root ile ilgili silinenlerde oldu. şimdi smart youtube gibi çalışmayan programlarım var. webview silmemi istiyor. chrome olmadan olmaz diyor. root chek ettiğimde bozuk root uyarısı veriyor. sanki root yaparsam düzelecek ama burda takıldım. 533 xxxxx75

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
cmd ekranında nasıl bir komut yazıyorsunuz ki bu programı yükleyip root atıyorsunuz. lütfen yardım edin takıldım kaldım. daha önce yapmıştım ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. bir takım dosyaları sildim ve bu arada root ile ilgili silinenlerde oldu. şimdi smart youtube gibi çalışmayan programlarım var. webview silmemi istiyor. chrome olmadan olmaz diyor. root chek ettiğimde bozuk root uyarısı veriyor. sanki root yaparsam düzelecek ama burda takıldım. 533 xxxxx75
Açık olarak telefon numarası yazmayalım lütfen :ok

V Çevrimdışı

ViRüS

Yeni Üye
28 Eki 2019
9
39
ota güncellme sıkıntımı rom atarak çözdüm ama root atmam lazım
Hocam sorunu nasıl çözdünüz, hangi rom ile çözdünüz? Daha sonra güncelleme aldı mı? Kaç defa sıfırladım ancak sürekli ota güncellemesi görünüyor güncelleme de yapıyor sonra yapmamış gibi hep başa dönüyor güncellemeyi yüklemiyor sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri