AWOX U5600STR OTA GÜNCELLEME SIKINTISI VE ROOT ATMA

frolbel43 Çevrimdışı

frolbel43

Yeni Üye
10 Eyl 2020
7
26
11baaca5-e1b9-4099-9081-551b52b28586.jpg

sıkıntım resimde buna evet diyorum kapatıp açıyor gene aynı ekran her tvyi açtıgımda çıkıyor bu sıktı iyice birde rootlu netflix kurmak istiyorum root dosyasını atıp ve rootlamayı nasıl yapcagıma yardım ederseniz sevinirim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Root için birinin o TV yazılımı üstünde çalışmış olması gerekmez mi?
Kafanıza göre root yetkisi denemeyin çökebilir TV.
O çıkan ekran için TV'yi sıfırlamayı deneyin.

frolbel43 Çevrimdışı

frolbel43

Yeni Üye
10 Eyl 2020
7
26
Root için birinin o TV yazılımı üstünde çalışmış olması gerekmez mi?
Kafanıza göre root yetkisi denemeyin çökebilir TV.
O çıkan ekran için TV'yi sıfırlamayı deneyin.
3-4 kere sıfırladım cihazı ama sıfırlanmıyorda cihaz anlamadım bi türlü sıfırlıyorum kapatıp açıyor değişiklik olmuyor root içinse internette daha önce açılmış konularda çoğu kişi yapmış listde vermişler root için ama linkler kırılmış ben riski göze alıyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
3-4 kere sıfırladım cihazı ama sıfırlanmıyorda cihaz anlamadım bi türlü sıfırlıyorum kapatıp açıyor değişiklik olmuyor root içinse internette daha önce açılmış konularda çoğu kişi yapmış listde vermişler root için ama linkler kırılmış ben riski göze alıyorum

Güvenli mod menüsüne girebiliyorsanız oradan sıfırlayın derim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ona nasıl girecegim acaba

Bilmiyorum.
Forumda Dijitsu TV için bir konu vardı, orada yapılan yöntem işe yarayabilir.
Konuyu bulamadım ne yazık ki.
Bu tip TV'ler Çin'den ithal edilen hazır anakartları içerdiği için ,benzer anakartlara sahip TV'lerdeki yöntemlerin işe yarama ihtimali mevcuttur.
Ama farklı bir anakarta ait sürümü yüklemeyi sakın denemeyin.

frolbel43 Çevrimdışı

frolbel43

Yeni Üye
10 Eyl 2020
7
26
Bilmiyorum.
Forumda Dijitsu TV için bir konu vardı, orada yapılan yöntem işe yarayabilir.
Konuyu bulamadım ne yazık ki.
Bu tip TV'ler Çin'den ithal edilen hazır anakartları içerdiği için ,benzer anakartlara sahip TV'lerdeki yöntemlerin işe yarama ihtimali mevcuttur.
Ama farklı bir anakarta ait sürümü yüklemeyi sakın denemeyin.
ota güncellme sıkıntımı rom atarak çözdüm ama root atmam lazım

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Sanıırm bu dosya ile root yapılabilir awox tvlere . Tvniz çökebilir dikkat edin. Bat dosyasına tıklayıp tv nin ip adresini girin. Öncesinde Tv'nin hata ayıklama modunu açmayı unutmayın

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca ota güncelleme uyarısını kaldrımak için awox uygulamalar bölümüne gidip güncelleme dosyasının bildirimler kısmını kapatabilirsiniz yada dosyasının tam adını

adb server ile windowsdan

adb shell pm uninstall -k --user 0 xxxxxxx

xxxxxxx yazan yerlere güncelleme dosyası gelecek

şeklinde bu uyarıyı kaldrıabilirsiniz fakat bu şekilde tv bir da güncelleme yapamaz.

adb server

Son düzenleme:
frolbel43 Çevrimdışı

frolbel43

Yeni Üye
10 Eyl 2020
7
26
Sanıırm bu dosya ile root yapılabilir awox tvlere . Tvniz çökebilir dikkat edin. Bat dosyasına tıklayıp tv nin ip adresini girin. Öncesinde Tv'nin hata ayıklama modunu açmayı unutmayın

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca ota güncelleme uyarısını kaldrımak için awox uygulamalar bölümüne gidip güncelleme dosyasının bildirimler kısmını kapatabilirsiniz yada dosyasının tam adını

adb server ile windowsdan

adb shell pm uninstall -k --user 0 xxxxxxx

xxxxxxx yazan yerlere güncelleme dosyası gelecek

şeklinde bu uyarıyı kaldrıabilirsiniz fakat bu şekilde tv bir da güncelleme yapamaz.

adb server
hocam eyv 2 gündür deli gibi arıyordum programı ama ben dh deki bu yöntem ile yaptım (TV'yi rootlamak çok kolay, aslında TV zaten rootlu fakat bir kaç dosyayı yüklemeden bunu arayüzde kullanamıyoruz. Aşağıda bağlantısını verdiğim Root dosyasını indirin ve aynı ağda bulunan TV'nizi Ip adresini girin. Yükleme tamamlandıktan sonra CMD ekranını kapatmayın. Uygulamalar kısmına SuperSU gelecektir. SuperSU programını açın ve Su kodunu "normal" şekilde güncelleyin. İlk denemelerde hata verebilir 1,2 denemede olacaktır. Su kodu güncellendi uyarısını gördükten sonra geri tuşu ile programdan çıkın ve TV'yi kumandadan kapatın, CMD ekranını da kapatabilirsiniz. TV'nin rootlanmıştır.)

SANA ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİM EYV.

T Çevrimdışı

Tengri33

Yeni Üye
11 Eyl 2020
14
30
hocam eyv 2 gündür deli gibi arıyordum programı ama ben dh deki bu yöntem ile yaptım (TV'yi rootlamak çok kolay, aslında TV zaten rootlu fakat bir kaç dosyayı yüklemeden bunu arayüzde kullanamıyoruz. Aşağıda bağlantısını verdiğim Root dosyasını indirin ve aynı ağda bulunan TV'nizi Ip adresini girin. Yükleme tamamlandıktan sonra CMD ekranını kapatmayın. Uygulamalar kısmına SuperSU gelecektir. SuperSU programını açın ve Su kodunu "normal" şekilde güncelleyin. İlk denemelerde hata verebilir 1,2 denemede olacaktır. Su kodu güncellendi uyarısını gördükten sonra geri tuşu ile programdan çıkın ve TV'yi kumandadan kapatın, CMD ekranını da kapatabilirsiniz. TV'nin rootlanmıştır.)

Bende dijitsu tv var root atmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Aslında bu işlem tam olarak kök erişi sağlamıyor. Sadece kullanıcıya bir takım haklar veriyor tv üzerinde. Sony hariç hemen hemen tüm android tvleri rootladır 5-6 sene oldu sonyvden tık yok.

Aslında bu işlem tam olarak kök erişi sağlamıyor. Sadece kullanıcıya bir takım haklar veriyor tv üzerinde. Sony hariç hemen hemen tüm android tvleri rootladır 5-6 sene oldu sonyvden tık yok.

P Çevrimdışı

pantoom

Yeni Üye
9 Eki 2019
5
50
AWOX U5600STR ilk yazılıma nasıl dönebiliriz yardımcı olacak kimse varmı teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt