AWOX U5600STR Kanal Listesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sayın Adem Helvacı, AWOX U40000STR tv için güncel kanal listesine nasıl ulaşabilirim? Kanal listesi düzenlemek için hangi programı kullanmalıyım? Çok Teşekkürler.
Günaydın, Herhangi bir program kullanmadan tv üzerinde sıralamayı yaptıktan sonra usb bellek ile yedekliyoruz.
Awox için bir program mümkün olur mu ki acaba sayın teraspy teraspy ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Günaydın, Herhangi bir program kullanmadan tv üzerinde sıralamayı yaptıktan sonra usb bellek ile yedekliyoruz.
Awox için bir program mümkün olur mu ki acaba sayın teraspy teraspy ?
Araştırmak lazım,eve dönünce bir bakayım ,tabii birde liste lazım ,tüm awoxlarda aynı liste oluyormu acaba,vestel gibi?

NOT:
@Herkese :
Böyle yazdım diye hemen "aha,kanal editleme geliyor" denmesin lütfen,sadece araştıracağımı yazdım :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Araştırmak lazım,eve dönünce bir bakayım ,tabii birde liste lazım ,tüm awoxlarda aynı liste oluyormu acaba,vestel gibi?

NOT:
@Herkese :
Böyle yazdım diye hemen "aha,kanal editleme geliyor" denmesin lütfen,sadece araştıracağımı yazdım :)
Yok abim hepsi birbirine olmuyor. Ben 32-43-50-55 ler arasında denedim. Ancak bunların bir de eski üretim yeni üretimleri var. Ona göre de konu ayrılıyor mu onu da analiz etmeye çalışırım ilk fırsatta :ok

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Merhabalar...
Bir çok arkadaşa ve bana güncel kanal listesi lazım sizin linkiniz ölmüş. Başka paylaşan da yok tekrar yükleme imkanınız varsa memnun oluruz selamlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri