Awox U5600 Çift Ekran hatası Arızası Çözüm Yazılımı

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
Günaydın;

Hatalı yazılım yüklenmesi sonucu çift ekran sorununa düşen AWOX U5600STR model televizyonlarınız için aşağıdaki yazılımı kullanabilirsiniz.

Normal şartlarda AWOX GÜNCEL YAZILIMLARI konusunda da olan bu yazılım için bilerek özel konu açtım ki arandığında da bu konu başlığı bulunabilsin.

Sweet81

Yeni Üye
Hocam benimde 5100srt tv yanlis yazilim yükledim ve cift ekran oldu reset atiyor devamli kendi yazilimini yuklemeyi deniyorum yukleme ekrani başlarken tv reset atiyor bir yol gösterir misiniz

mert123

Yeni Üye
hocam kolay gelsin AWOX U5600STR televizyonun açılışta güncelleme yapmaya çalışıyor upragade error ekranı geliyor yardımcı olur musun.

Sinkro

Yeni Üye
Adem bey merhaba. Elimde Samsung panelli sadece uydu özelliği olan AWX65166 tv var.Bu tv ye android özelliği kazandırmak için lg panelli U5600STR den cıkan anakartı kablo bağlantılarını uyarlayarak monte ettim. panel farkı dolayısıyla çift ekran hatası oluştu.nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
Adem bey merhaba. Elimde Samsung panelli sadece uydu özelliği olan AWX65166 tv var.Bu tv ye android özelliği kazandırmak için lg panelli U5600STR den cıkan anakartı kablo bağlantılarını uyarlayarak monte ettim. panel farkı dolayısıyla çift ekran hatası oluştu.nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Adem Helvacı @Adem Helvacı

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
O ürünün anakartında iki tip yazılım var, çift ekran hatasında diğerini yüklemeniz gerekiyor.
Onu da bulmanız biraz sıkıntı. Servis menüden düzeltmenin yolu vardı ve yayınlamıştım sanki videosunu. :alala

EDİT: Baktım o model 5600 değilmiş.