awox tvye tunçmatik baglamak

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
bu aralar sureklı elektırık gıdıp gelmekte canımı cok sıktıgı ıcın modeli televizyonuma tunçmatik tavsiyesi istiyorum ölçü aletiyle ölçtüm 60 watt çekiyor sizce nasıl bir tuncmatik almalıyım en azından 3 veya 4 saat tv izleyebileyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Amaç dalgalanmalardan kurtarmaksa online ups bakmalısınız.
Ya da voltaj regülatörü.

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
zaten merkezi sistem var ama benım onla ısım yok ups modemde var ve 8 saat kadar modemi ayakta tutuyor ınternet uzerınden free ulusal kanalları izliyorum yani bunları dusundum ve sadece tv için yazdım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
zaten merkezi sistem var ama benım onla ısım yok ups modemde var ve 8 saat kadar modemi ayakta tutuyor ınternet uzerınden free ulusal kanalları izliyorum yani bunları dusundum ve sadece tv için yazdım
İçine bakmadım ama tüm Tunçmatik ürünleri bana aynı hissi veriyor nedense.
Ucuz etin yahnisi.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bahsi geçen tv modeli için 650VA bir ups güç anlamında işinizi görecek olsa da saat olarak bakarsak asla bu ürünler işinize yaramaz. Akü bölümünü modifiye edip dışarıdan araç aküsü taktırmanız gerekir bunun için.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Daha yüksek kapasiteli bir UPS alsa süre uzamaz mı? :alala
Abim bahsettiği saatler, bahsettiği üürn için tartışılı rve maliyet inanılmaz yükseliyor.

Biliyorsun kendi evim için de bu mevzuyu oldukça kurcaladım.

UPS ler deli para zaten, üstüne bir de süreyi uzatmak adına makineyi büyütürsek yandı gülüm keten helva deriz :))

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Abim bahsettiği saatler, bahsettiği üürn için tartışılı rve maliyet inanılmaz yükseliyor.

Biliyorsun kendi evim için de bu mevzuyu oldukça kurcaladım.

UPS ler deli para zaten, üstüne bir de süreyi uzatmak adına makineyi büyütürsek yandı gülüm keten helva deriz :))
İyisi ve kapasitelisi bir veya iki TV parası.
650 yerine 1000'lik alsa ne kadar etkiler onu merak etmiştim.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Bu sorunu çekmeyen bilmez, gerçekten can sıkıcı bir durum. Arkadaşı o yüzden anlıyorum. Nerede yaşıyorsunuz? Bakım kaynaklı geçici durum mu bu kesintiler? Abim Van'ın bir köyünde öğretmenlik yaparken arada yanına giderdim, bırak köyü, ilçede bile yarım saatte bir elektrik giderdi, doğru düzgün hiçbir şey izleyemezsin, dolayısıyla can sıkıcı bir durum tabi. Mecburen herkesin evinde elektrik dalgalanmasını, cihazların yanmasını önleyen zımbırtıdan vardı. Paraya kıyıp jeneratör almadıkça sorun çözülmez gibi. Tunçmatik yorumlarına baktım, her sene, bilemedin 2 senede aküleri pert oluyor; değişimi de yenisi ile aynı para diyorlar. O yüzden jeneratör daha mantıklı gibi. Umarım kesintiler geçicidir de bir an önce çözülür, kolay gelsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri