AWOX TV Sarı Renk Sorunu

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
umarım muhendisler cektigimiz videoyu görür ve bir çözüm üretirler cunku elimizdeki tv sarı yerıne yeşil veriyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi birde şu bizim dolby işine bi el atsan ne olacak bizim durumumuz
Abim selamlar, Var olanın hatalı çalışması ile olmayanı baştan istemek arasında fark var. Ürüne bu destek yazılım ile kazandırılabilir lakin sanıyorum ki bu sanki lisans ile ilgili bir durum. Adamlar lisans bedelini ödemediler ise üründe dolby de çalışmaz diye düşündüm.

Yine de elbette ki seve seve elimden geleni yaparım :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
umarım muhendisler cektigimiz videoyu görür ve bir çözüm üretirler cunku elimizdeki tv sarı yerıne yeşil veriyor
Gerekli düzenlemeleri yaptım sevgili Coşkun, Bu gün rapor haline getirmeyi bitirip akşam saatlerinde yollamış olurum resmi kanaldan.
Bu gün tatil, çalımıyorlar o nedenle acele etmedim, ekleyebileceğim çok şey var zira sarı renk sorunu haricinde :kas

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Abim selamlar, Var olanın hatalı çalışması ile olmayanı baştan istemek arasında fark var. Ürüne bu destek yazılım ile kazandırılabilir lakin sanıyorum ki bu sanki lisans ile ilgili bir durum. Adamlar lisans bedelini ödemediler ise üründe dolby de çalışmaz diye düşündüm.

Yine de elbette ki seve seve elimden geleni yaparım :ok
Abi dolby kalitesi olmasa da olur ses gelsin yeter kanaldan benim için

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
ben k5500rst modeli için yabancı forumları baya araştırdım.yazılımı decrypt yapıp içindeki dosyadan codecleri açabiliyorsunuz ama riskli bir işlem
Bizim tv androit it olmayan model içinde mevcut olmaya bilirmiş ama onu nasıl analrız bilemiyorum suanlık bir bilgi yok

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
limonlusoda limonlusoda elimde k5500rst var o yuzden 5600strdeki etkiyi merak ediyorum. bu ayarları yapınca android yada tv nin media playerinde bir video oynatıncada bu renk tonlarını mı kullanıyor yoksa yine sarı renk mi hakim bakabilir misin?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt