Awox Tv Kanal sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Tuner olayına katılıyorum,uydu alıcılarından biliyorum ,korax V4'te %90 olan piko600 de %95 ,piko700 de %50 ,aynı çanakta :)
İnan tkartal'ın olayından sonra tüm tanıdıklara whatsup üzerinden "bu markayı asla almayın" dedim ve tkartalın olayını aktardım,hatta "bana inanmıyanız varsa bu forumu okuyun" diye link bile verdim.Hatta en son geçen gün hanımın yeğeni aradı"enitem,bu tvyi alacağım nedersin" dedi (kısaca yazdım) ,asla dedim,o parayı bana yolla arabamı bakıma sokayım dedim,regal almışlar :)
Neyse işte :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Geçmiş olsun İnşallah memnun kalacağınız kalıcı bir çözümle sonuçlanır
İnşallah kardeşim. Eyvallah
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tuner olayına katılıyorum,uydu alıcılarından biliyorum ,korax V4'te %90 olan piko600 de %95 ,piko700 de %50 ,aynı çanakta :)
İnan tkartal'ın olayından sonra tüm tanıdıklara whatsup üzerinden "bu markayı asla almayın" dedim ve tkartalın olayını aktardım,hatta "bana inanmıyanız varsa bu forumu okuyun" diye link bile verdim.Hatta en son geçen gün hanımın yeğeni aradı"enitem,bu tvyi alacağım nedersin" dedi (kısaca yazdım) ,asla dedim,o parayı bana yolla arabamı bakıma sokayım dedim,regal almışlar :)
Neyse işte :)
İyi ki bu tip platformlar var...

G Çevrimdışı

Gadanalam

Yeni Üye
21 Kas 2019
5
40
Merhaba. Ben de birkaç gün önce 55 inc awox android tv aldım. Güncelleme uyarısı verince güncellemeyi de yaptım. Lakin kanallar gitti. Arama yaptım sadece TRT var. Diğer hiçbir kanal yok. Dİğer kanal frekanslarını girdiğim halde sinyal alamıyor. Hazır kanal listesi felan yüklesek düzelir mi acaba? Veya ne yapmam lazım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri