Awox Tv Kanal sorunu

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
televizyonum 109 ekran bazı kanalları bulmuyor tp giriyorum basla diyorum olan kanalları sılıyor bastan bir daha sıfırdan kanalları kuruyor ve cok ilerleyince kanallları gezerken cok donuyor acaba yazılım yuklememmi lazım yada bu tek kanal bulma olayını nasıl yapıcam tv modelı versiyonu yazıyor yorumlarınızı bekliyorum

MODEL

20190321_200553.jpg
20190321_200639.jpg
20190321_200621.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

Çözümü olmayan, Üreticiye bizzat tarafımdan defalarca bildirilmiş ancak çözüme ulaşılamamış sorundur kendisi.
yetkili servise ısrar edin anakartınızı değiştirsin :ok

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
o zaman awox almak pişmanlıktır desenize
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

peki anakart değişince sorun çözülüyormu

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
tamam okeyde hiçmi test edilmiyor bu tvler hocam
Ediliyorda adı test.. Bende burda defalarca alt yazı sorunu yani panel hz tepkimesi ile bir çok kez dile getirdim. Ama somut birşey yok. Servis yok. profesyonellik yok. Geri cevap yok. Sıkıntı çok. Birde bunları kafama göre yazmıyorum. Öncesinde araştırıp acaba bende mi diye emin olduktan sonra soruyorum. Sonuçta ucuz pahalı bedava almadık para ödedik. Malı sattıktan sonra hadi eyvallah dersen kendi bilir. Yerli üretim imajı zedelenir. Garanti belgesininde bir esprisi yok. Bir sorun var desen o ondandır bu bundandır deyip geçiştiriyorlar. Paramızla deneme yanılma yöntemiyle ürünleri tanıyoruz. Yazık..

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
Ediliyorda adı test.. Bende burda defalarca alt yazı sorunu yani panel hz tepkimesi ile bir çok kez dile getirdim. Ama somut birşey yok. Servis yok. profesyonellik yok. Geri cevap yok. Sıkıntı çok. Birde bunları kafama göre yazmıyorum. Öncesinde araştırıp acaba bende mi diye emin olduktan sonra soruyorum. Sonuçta ucuz pahalı bedava almadık para ödedik. Malı sattıktan sonra hadi eyvallah dersen kendi bilir. Yerli üretim imajı zedelenir. Garanti belgesininde bir esprisi yok. Bir sorun var desen o ondandır bu bundandır deyip geçiştiriyorlar. Paramızla deneme yanılma yöntemiyle ürünleri tanıyoruz. Yazık..

SONUNA KADAR HAKLISINIZ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE SERVİSİNİ ARADIM ADAMLARIN BİLDİĞİ HİÇ BİR SEY YOK ADAM EVE GELDİ AYARLARI KARISTIRDI CENAZEM VAR DEDİ GİTTİ YANİ BASIMIZA BELA ALDIK OLMAZSA TUKETICI HAKLARINA VERİCEM

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Adem hocam şhov hd yi yükledim trtler gidiyor bu sefer de
Anten hattınız ayrı odalara ortak hat çekilmişse ve aynı anda iki tv de açıksa birinde vertical yayın izleniyorken diğerinden de sadece vertical yayınları gösterebilir Eğer Horizonal kanal açıksa sadece horizonal bant üzerinden yayın yapan kanalları görüntüleyebilirsiniz Bazı uyanık müteahhitler ayrı hat çekmeyerek iki odayı aynı hat üzerinden bağlayabiliyorlar :yumruk

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Anten hattınız ayrı odalara ortak hat çekilmişse ve aynı anda iki tv de açıksa birinde vertical yayın izleniyorken diğerinden de sadece vertical yayınları gösterebilir Eğer Horizonal kanal açıksa sadece horizonal bant üzerinden yayı yapan kanalları görüntüleyebilirsiniz Bazı uyanık müteahhitler ayrı hat çekmeyerek iki odayı aynı hat üzerinden bağlayabiliyorlar
İnşallah problem bu yüzdendir,tvden değil sevgili smili72 :ok

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
İnşallah problem bu yüzdendir,tvden değil sevgili smili72 :ok
Düşük bir ihtimal de olsa tunerden de yapabilir dediğiniz gibi sayın teraspy teraspy emmim İnşallah öyle değildir. Bu arada fotoğraflardaki netlik ve kayan yazının titremesi awox tvlere olan bakış açımı kökten değiştirdi. Bir de ucuz diye bir kaç kişiye önermiştim. Alan olmuşsa hakkını helal etsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt