Awox Televizyon Tavsiyesi (32')

M Çevrimdışı

MahmutTek

Yeni Üye
16 Ocak 2019
4
53
Merhabalar. Forumu uzun süredir kayıt olmadan takip ediyordum. Üye olmak bugüne nasipmiş.

Konuya geçecek olursak. Anneme ve kendime iki adet televizyon almak istiyorum. Öyle çok para harcamak istemiyorum. Annem için kanallar çeksin yeterli :)

Bense film,dizi izlemek için kullanmak istiyorum. Android TV Box'ım var , o yüzden smart özelliğe gerek yok. Aklımda iki-üç soru var.

1)İzleme mesafem 2.5 metre acaba 32' küçük gelir mi ?
2)HD Ready çözünürlük netliği çok bozar mı ?
3)Awox kurulum ücreti olarak ne kadar talep ediyor ?
Şimdiden teşekkür ediyorum. Model önerilerinizi bekliyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba, hoş geldiniz. :mutlu
Kendime göre cevaplayayım;

1) Biraz küçük kalacaktır.

2) Alışkanlığınızla alakalı, sürekli FHD veya 4K çözünürlükte içerik izleyen biri için 720P bir süre işkence gibi gelecektir. Fakat bu işin bir de mühendislik tarafı var. Kalitesiz bir panelde 4K çözünürlük de göze kötü gelir bence. İzleyeceğiniz içeriğin kalitesi (bit oranı, kullanılan sıkıştırma teknolojisi) de alacağınız verimi etkiler.

3)Bilmiyorum. @Ado hocam bilir. :hihi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhabalar. Forumu uzun süredir kayıt olmadan takip ediyordum. Üye olmak bugüne nasipmiş.

Konuya geçecek olursak. Anneme ve kendime iki adet televizyon almak istiyorum. Öyle çok para harcamak istemiyorum. Annem için kanallar çeksin yeterli :)

Bense film,dizi izlemek için kullanmak istiyorum. Android TV Box'ım var , o yüzden smart özelliğe gerek yok. Aklımda iki-üç soru var.

1)İzleme mesafem 2.5 metre acaba 32' küçük gelir mi ?
2)HD Ready çözünürlük netliği çok bozar mı ?
3)Awox kurulum ücreti olarak ne kadar talep ediyor ?
Şimdiden teşekkür ediyorum. Model önerilerinizi bekliyorum.
1. Küçük kalır. 106 tavsiye ederim.
2. 32 inç tyvde HD ready bozmuyor. Sıkıntı yok..tecrübeyle sabit.
3. Ücretsiz. Kendin aç kur :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt