Awox netflix sorunu

B Çevrimdışı

babavura

Yeni Üye
27 Ocak 2019
12
33
Iyigunler su4100 awox androidli akilli televizyonum mevcut fakat netflix faresiz calismiyor, kumanda tuslariyla kontrol saglamak icin yapabilecehim birsey var midir ogrenmek istiyorum. Tesekkurler.

IMG-20200216-WA0005.jpg

B Çevrimdışı

babavura

Yeni Üye
27 Ocak 2019
12
33
Bir cozumu yok mu acaba ????biraz arastirdim sertifikasiz android boxlarla ayni muameleyi goruyomusum var midir ellenmis bir apk ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynı tv bende var

Aslında çalışmıyor değil, yapmanız gereken tek şey, imleç istediğinizde kumandanızın mavi butonuna tıklamak.

Eşim bu tv de sürekli netflix izlediği için aynı durumu farketmiştim :ok

Dilerseniz kısa bir video çeker atarım nasıl yapıldığına dair.

Yalnız yazılım dizaynı ciddi derecede kötü açık ve net.

Yan yana REGAL 40'' ile AWOX 40'' smart tv var, çoğu zaman AWOX yerine REGAL açıp izlemeyi tercih ediyor :kiskis

B Çevrimdışı

babavura

Yeni Üye
27 Ocak 2019
12
33
Aynı tv bende var

Aslında çalışmıyor değil, yapmanız gereken tek şey, imleç istediğinizde kumandanızın mavi butonuna tıklamak.

Yan yana REGAL 40'' ile AWOX 40'' smart tv var, çoğu zaman AWOX yerine REGAL açıp izlemeyi tercih ediyor :kiskis
cevaplariniz icin tesekkur ederim hocam imlec tusunu biliyorum ki fareden bile daha cileli bir yol mouse klavye olayi olacaksa dizustumu yansitmak simdilik daha dogru blutv uygulamasi bile mouse istiyor sebebi sanki tablete telefona yuklemisim gibi algiliyor uygulamalar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
cevaplariniz icin tesekkur ederim hocam imlec tusunu biliyorum ki fareden bile daha cileli bir yol mouse klavye olayi olacaksa dizustumu yansitmak simdilik daha dogru blutv uygulamasi bile mouse istiyor sebebi sanki tablete telefona yuklemisim gibi algiliyor uygulamalar.
al sana çözüm mini klavle mousuda var al bitane

shopping85d6d021a698b9b1.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende de 3 adet tv var ama yan yana değil,birinin arasında tam 50 km var :haha1 <--- Okuyunca güldüm ve hemen bunu yazdım :)
Bendeki durum bu abim.

60" Samsung
50" Awox
40" awox
40" regal
40" samsung
32" awox

Oraya daha Sony lg vs gelecek, elim boş kaldıkça montajlıyorum :kiskis

Bütün günüm bunlarla ve bunların yerine gelenlerle geçiyor benim :ok

IMG-20200219-WA0001.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
"Air-Mouse" kullanın artık yeni trend bu:clap

Ancak bu meretlerin de bazıları TV ler de çalışmıyor ya da her şeyi kumanda etmiyor!
BOX larin hepsinde çalışıyor ama TV için denemek gerekiyor!

Ayrıca özellikle Android sistem telefonlar için programlandı,Box,TV v.s işler de normal kumanda
ile bazı işleri yapamazsınız ve illa çalılması için Mouse ister!
Eskiden PC lerde ki mouse ları kullanırdık ancak modası geçti bunların,Air-Mose çıktı bunlar
out oldu veya bahsettiğimiz chazlar için neredeyse olmazsa-olmaz oldu,pahalısı var,ucuzu var
ancak bazıları bunların yine illet örneğin "geri tuşu" yoktur:tara bir tane pahalısın dan almıştım
WeChip W1,ülen geri tuşu yok kırdım sinirden bir süre sonra:sopa1

Yukarıda ki eski BOX zamanın dan kalma klavyeli-mouse lar da pratikde hiç güzel olmuyor
ayrıca bunlar da modası geçti ve çoğu dandik

Air-Mouse lar her alet de çalışırsa ve tuş sorunu veya uyum sorunu olmazsa en süperi:ok
alırken dikkat edin ya da satıcıya sorun v.s özellikle "Back" tuşunu!

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynı tv bende var

Bende de 3 adet tv var ama yan yana değil,birinin arasında tam 50 km var :haha1 <--- Okuyunca güldüm ve hemen bunu yazdım :)
Bendeki durum bu abim.

60" Samsung
50" Awox
40" awox
40" regal
40" samsung
32" awox

Oraya daha Sony lg vs gelecek, elim boş kaldıkça montajlıyorum :kiskis

Bütün günüm bunlarla ve bunların yerine gelenlerle geçiyor benim :ok
Ben ilk yazından "evde yanyana " anladım mubarek ,meğer dükkanda yanyanaymış :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt