Awox kumanda kodu

E Çevrimdışı

elusiveist

Yeni Üye
20 Nis 2021
2
34
Evrensel kumandaları kastetmiş olabilir.
evrensel
Öğrenme özelliğini kullanın.. Ben öyle yaptım.. ?
Oneforall marka kumanda öğrenme özelliğini kullanaraktum tusları kopyaladım fakat netflix ve youtube gibi yerlerde kırmızı tus mouse olarak calısıyor kırmızı tus ya da kumanda üzerindeki play pause tusları kopyalanmadı dolaysıyla çalışmıyor bu fonksiyonlar, hangi marka kumanda da denediniz siz? tvim 55 smart awox

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
evrensel

Oneforall marka kumanda öğrenme özelliğini kullanaraktum tusları kopyaladım fakat netflix ve youtube gibi yerlerde kırmızı tus mouse olarak calısıyor kırmızı tus ya da kumanda üzerindeki play pause tusları kopyalanmadı dolaysıyla çalışmıyor bu fonksiyonlar, hangi marka kumanda da denediniz siz? tvim 55 smart awox
Onlar muhtemelen kopyalanmaz çünkü onların Netflix'i açıp açmama kısmı TV'deki yazılımda olabilir.
Yani kumanda'da yine tuş kırmızı düğmedir belki ama TV'deki yazılımda o Netflix diye adreslenmiş olabilir.
Aslında bu mantığa göre de işe yaraması lazım ama bir sebebi var demek ki.
İlgilendiğim bir konu değil, net bir şey diyemiyorum.
Orjinal kumandaya ne oldu ki?

E Çevrimdışı

elusiveist

Yeni Üye
20 Nis 2021
2
34
Onlar muhtemelen kopyalanmaz çünkü onların Netflix'i açıp açmama kısmı TV'deki yazılımda olabilir.
Yani kumanda'da yine tuş kırmızı düğmedir belki ama TV'deki yazılımda o Netflix diye adreslenmiş olabilir.
Aslında bu mantığa göre de işe yaraması lazım ama bir sebebi var demek ki.
İlgilendiğim bir konu değil, net bir şey diyemiyorum.
Orjinal kumandaya ne oldu ki?
Orjinal kumandanın tuşlarının ergonomisi çok kötü o nedenle değiştirmek istedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt