Awox B205500S vs Dijitsu DJT55SH

Hangi Modeli Tercih Etmeliyiz ?

• Dijitsu DJT55SH

Oy: 1 33.3%
  • Awox B205500S

Oy: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3
DisGuard Çevrimdışı

DisGuard

Yeni Üye
15 Ağu 2020
3
27
Merhaba arkadaşlar,
Araştırdığım kadarıyla 3bin TL altında alınabilecek en uygun modeller olarak bu iki modele(55") ulaştım.

Bu iki model arasında ulaşamadığım bazı detaylar mevcut.
Bilgisi olan kullanıcılar varsa merak ettiğim bilgileri ve deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

İnternet üzerinde Awox B205500S ile ilgili herhangi bilgi veya videoya rastlayamadım, lakin eski modeli ile benzer özelliklerde olacağını tahmin etmekteyim.
Dijitsu yazılım ve kullanıcı deneyimi olarak eski Awox modeli ile karşılaştırdığımda çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
(Smart TV Home Ekranı, Uydu Kanal Listelemesi, EPG Bilgisi, Animasyonlar)
Dijitsu 4 Çekirdek ve 1,5GB Ram e sahip. Awox'un bu modeli için herhangi bir bilgiye rastlayamadım.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Anket seçeneklerinde Hiçbiri olsaydı onu tıklardım :kiskis
üstad ile aynı yoldayım bende hiç birini tıklardım. dolayısı ile ankete katılamayacağım. üzgünüm :uzgun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca zaten uzman, bu tv ler hakkında hem bu forumda hemde yutube kanalında bir çok defa bu ürünlerin tamamının aynı merdiven altında yapıldığını ve farklarının sadece kasanın alt tarafına yapıştırdıkları ali, veli, selamı, hünkar, demet vs, isimlerinin farkı dışında aynı teneke olduklarını belirtmiştir A Adem Helvacı uzmanımız...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt