Awox B205500S Led Bar Değişimi Yardım

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
Merhaba arkadaşlar, elektrik kesintisi sonucu TV nin Led barları yandı. karanlık bir görüntü var sadece.
Netten aratınca 400-600 tl arasında değişen fiyatlar var.
TV ye birebir uyumlu led barın hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirim? TV nin arkasındaki etikette yazar mı?
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba; Size aşağıya Ali ustamızın numarasını bırakıyorum. Kendisini arayıp selamımı iletin hem ürün hem de size sevki konusunda yardımcı olur.
İnternette bilinmezler üzerinden değil de bilinen güvenilir ustalarımızdan alışveriş yapmak daha güvenli olur sizler adına.

+90 533 514 48 45

Yine de illa ki internetten alacağım derseniz arka kapak etiketini lütfen paylaşın buraya, ona göre yardımcı olalım :)

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
Merhaba; Size aşağıya Ali ustamızın numarasını bırakıyorum. Kendisini arayıp selamımı iletin hem ürün hem de size sevki konusunda yardımcı olur.
İnternette bilinmezler üzerinden değil de bilinen güvenilir ustalarımızdan alışveriş yapmak daha güvenli olur sizler adına.

+90 533 514 48 45

Yine de illa ki internetten alacağım derseniz arka kapak etiketini lütfen paylaşın buraya, ona göre yardımcı olalım :)
Hocam ilginiz için teşekkürler. Servis beklentimin çok çok üstünde fiyat çıkardı. Bu yüzden yapabilirsem kendim yapacağım yapamazsam da yeni TV alacağım zaten Awox sıktı artık. Tahsil gereği elektronik işlerden az buçuk anlıyorum, şansımı denemek istiyorum :) TV arkasında bir tek bu etiket vardı.

A Adem Helvacı

IMG-20220816-WA0003.jpg

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hocam ilginiz için teşekkürler. Servis beklentimin çok çok üstünde fiyat çıkardı. Bu yüzden yapabilirsem kendim yapacağım yapamazsam da yeni TV alacağım zaten Awox sıktı artık. Tahsil gereği elektronik işlerden az buçuk anlıyorum, şansımı denemek istiyorum :) TV arkasında bir tek bu etiket vardı.

A Adem Helvacı

IMG-20220816-WA0003.jpg
Nette 600 TL civarı gibi bir fiyatları var. Kendiniz yapabiliyorsanız zaten sorun yok. Ledin kalvin değeri bozulanla aynı mıdır emin değilim. Risk almak lazım. Satıcıyla iletişime geçin bilgi alın. Bende maalesef awox kullanıyorum. Benimde başıma gelse aynı şeyi uygularım. Zaten bu led TV teknolojisine gıcık olmuşumdur. Sorunlu bir teknoloji...

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
TKartaL TKartaL,
Nette 600 TL civarı gibi bir fiyatları var. Kendiniz yapabiliyorsanız zaten sorun yok. Ledin kalvin değeri bozulanla aynı mıdır emin değilim. Risk almak lazım. Satıcıyla iletişime geçin bilgi alın. Bende maalesef awox kullanıyorum. Benimde başıma gelse aynı şeyi uygularım. Zaten bu led TV teknolojisine gıcık olmuşumdur. Sorunlu bir teknoloji...
Hocam B205500S diye aratınca bu çıkıyor. 575TL
10 Adet Led bar

Ancak arkadaki etikette yazan Framless 55 led bar diye aratınca;
Aynı sitede 440 TL ye aşağıdaki ürün çıkıyor. 6 Adet A 2 Adet B led bar Toplam 8 Adet

Şimdi bunlardan hangisini almam gerekiyor onu çözemedim.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
TKartaL TKartaL,

Hocam B205500S diye aratınca bu çıkıyor. 575TL
10 Adet Led bar

Ancak arkadaki etikette yazan Framless 55 led bar diye aratınca;
Aynı sitede 440 TL ye aşağıdaki ürün çıkıyor. 6 Adet A 2 Adet B led bar Toplam 8 Adet

Şimdi bunlardan hangisini almam gerekiyor onu çözemedim.
Satıcıyla iletişime geçebiliyor musunuz?

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
A Adem Helvacı
Hocam TV'yi söktüm LED barın üzerinde;
K550WDE1 A5 2019-4-3
4078-K55WDE-A5117N11 yazıyor.
Şu linkte bulduğum üründe;
K550WDE1 A5 2019-4-3
4708-K55WDE-A5117N01 yazıyor. Uyumlu mudur birbiriyle?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt