Awox B205000S 50” 4K Ultra HD Android WİFİ ve GOOGLE OTURUM AÇAMAMA SORUNU

A Çevrimdışı

AOGAOG

Yeni Üye
14 Mar 2021
3
44
Merhabalar
nin servis menüsüne girdim. Hatalı bir işlem yaptım tv kapandı bir daha açılmadı. Servisi çağırdım. Sağ olsun geldi ilgilendi açtı. Ancak artık wifi ile bağlanmıyor. Hiç bir wifi ağını görmüyor. İnternete bağlanma şeklini varsayılanı kablo bağlantısı şeklinde. Wifi olarak değiştiriyorum ama hiç bir ağı görmüyor. Google play de oturum açamıyorum. Youtube' da oturum açamıyorum. Bu sorunların hiç bir ilk kurulum esnasında yoktu. Servis yazılım attıktan sonra oldu. Lütfen yardım etmenizi rica ediyorum. Tv anakart bilgisi ekteki resimde mevcut.

IMG_20210315_003311.jpg

A Çevrimdışı

AOGAOG

Yeni Üye
14 Mar 2021
3
44
Merhaba
Bende yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu işten anlayan birinin verdiğim anakart modeline yazılımın hangi versiyon olması gerektiğini söylemesi lazım.

E Çevrimdışı

eaksoy

Yeni Üye
27 Ağu 2020
4
36
Merhaba ben ürünü ilk aldığım günden beri bu sorundan muzdaribim. Çözüm için yardımlarınızı beklerim.

A Çevrimdışı

AOGAOG

Yeni Üye
14 Mar 2021
3
44
Merhaba ben ürünü ilk aldığım günden beri bu sorundan muzdaribim. Çözüm için yardımlarınızı beklerim.
Merhabalar. Ben smart tv youtube diye bir youtube versiyonu buldum. Yanlış hatırlamıyorsam Aptoid sitesinde. İndirdim kurdum artık youtube da oturum açabiliyorum. wifi ile bağlanmama ve google play de oturum açamama sorunu devam ediyor. Çok randımanlı çalıştığını söyleyemem ancak iş görüyor. Awox kalitesine razı iseniz bunu çalıma kalitesine razı olursunuz :(:(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt