Awox 65A6500USWF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

Bilal47

Yeni Üye
12 Kas 2022
8
35
Merhaba arkadaşlar. Awox’un yeni çıkan televizyon modeli hakkında bilgisi olan var mı?

51CE7E76-68ED-43C4-A6D9-CC68BFF136F6.jpg

A Adem Helvacı

Son düzenleme:
theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
Hepsiburada yok satıyor şuan anladığım kadarıyla va panel lisansli webos işletim sistemi ve kaliteli sesli komutlu Air mouse özellikli kumandası mevcut. Panelin markasını çok merak ettim valla

B Çevrimdışı

Bilal47

Yeni Üye
12 Kas 2022
8
35
Hepsiburada yok satıyor şuan anladığım kadarıyla va panel lisansli webos işletim sistemi ve kaliteli sesli komutlu Air mouse özellikli kumandası mevcut. Panelin markasını çok merak ettim valla
Panel bilgisini maalesef vermiyorlar. Ama bu modelden bir tane sipariş ettim. Alan kişilerden olumlu cevap aldım hayırlısı artık bakalım... 😀

B Çevrimdışı

Bilal47

Yeni Üye
12 Kas 2022
8
35
B Bilal47, hayırlı olsun hocam gelince görüşlerinizi yazarsanız merak ediyoruz 😌
Merhaba ürün elimize ulaştı kurulumunu yaptırdık. Ürün hakkında çok detaylı bir durumda bulanamadım ama ürün hakkında kısa şöyle bilgi verebilirim. Ürün teknik bilgisi hatalı ve yanlış 1,5GB RAm ve 8 GB Rım sahip. Ayrıca webos 5.0 olmasına rağmen disney+ uygulaması maalesef hiç yok. Panel görüntüsü gerçekten çok iyi çok beğendik hızlı ve seri bir tv olmuş.

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
B Bilal47, hayırli olsun hocam renkler nasıl ? Parlaklık canlılık kontrast nasıl sizce ? Samsung gibi renkler canlı ve parlak mıdır sizce özellikle canlı modda falan ?

B Çevrimdışı

Bilal47

Yeni Üye
12 Kas 2022
8
35
B Bilal47, hayırli olsun hocam renkler nasıl ? Parlaklık canlılık kontrast nasıl sizce ? Samsung gibi renkler canlı ve parlak mıdır sizce özellikle canlı modda falan ?
Merhaba teşekkür ediyorum. Evet tv’yi çok beğendik renkler çok iyi tam bir f/p ürünü ama Disney+ uygulamaya erişimi yok ve yüklenmiyor bu bizim için hayal kırıklığı oldu eğer sizin için önemli değilse görüntü kalitesini ve performanı çok beğendik.

M Çevrimdışı

MMNNSL

Yeni Üye
20 Ara 2022
1
30
Dısney+ nasıl yok ki ben axen aldım weboslu aynı TV değil mi bunlar onda çalışıyor Disney bence güncelleme yapmanız gerekiyordur.Bu arada axen iade edip awox sipariş ettim yolda gelince bende incelerim

Axen 55 yenilenmiş cihaz 7099 du awox 65 0 cihaz 7900 daha mantıklı geldi.Axen de ışık sızması ve bulutlanma da vardı siyah renkte berbat bir görüntü verdiği için iade kabul edildi.

Üzüldüğüm konu adem helvacı abime neden awox axen gibi markalar bilgi vermiyor cok isterim panelini anakartini incelemesini

P Çevrimdışı

plstr

Yeni Üye
15 Ara 2022
4
35
4 gün önce 7599 olan TV şuanda 8399 en ucuz. nasıl bu kadar hızlı fiyat artışı olur. her gün 200-200 artıyor. internetten başka nereden alınır bu cihaz acaba. internette saçma bir fiyat artışı var bu ürün için

F Çevrimdışı

Fatih42

Yeni Üye
12 Eyl 2021
30
Arkadaşlar bu Awox ile ilgili Şikayetvar'da bayağı bir şikayet var, diğer markalar da böyle mi? 65" tv ler geneli böyle problemli mi? Hiç konu hakkında bilgimiz yok. Ne tavsiye edersiniz?

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Arkadaşlar bu Awox ile ilgili Şikayetvar'da bayağı bir şikayet var, diğer markalar da böyle mi? 65" tv ler geneli böyle problemli mi? Hiç konu hakkında bilgimiz yok. Ne tavsiye edersiniz?
Ben awox android olmayan modelini kullanıyorum dört yıl oldu diye düşünüyorum memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri