Awox 5500rst siyah ekran

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
34
40
Arkadaşlar Televizyonsuz kaldım. Konu dağılsın biraz. güncelleme sonrası siyah ekran sorunum var. Bana yardımcı olana bol dua var :) k5500 rst modeli. TV boot etmiyor. Flash usb ile yazılımlarıda görmüyor malesef. 2 yazılım var 2 ayrı tarih, ikisinide denedim boş.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
boot olamıyorsa spı flash arızalı yada tekrardan programlanması gerekli.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
mboot (bios) yazılımı anakart üzerindeki spi flashda yüklüdür. spi arızalıysa yada programı bozulduysa tekrar yazılması gerekli.

G Çevrimdışı

gurbuz29

Yeni Üye
24 May 2020
4
45
[SUP]Bendede Dijitsu Djtv55sa var aynı problem bendede var usb belleği dahili bellek olarak ayarladım yanlışlıkla usb bellgi sildim tvyi kapattıktan sonra daha açamadım..Yazılım yukleyim dedim dijitsunun yazılımını bulamadım anakartina uygun başka yazılım buldum ondada hata verdi TV siyah ekranda kaldı.. [/SUP]

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serveticen

Yeni Üye
22 May 2020
6
37
birdaha da awox muş yerliymiş insanı böyle böyle soğutuyorlar. biz yerli üretici kazansın diyoruz alıyoruz. Adamlar yazılımları yayınlamaktan aciz. Arçelik beko vs yayınlıyor al bu da örneği bunlar neymiş efendim müşteri yanlış yazılım yüklüyormuşta o yüzden yayınlamıyormuş muşlar. yap sende üstteki sistemi bizde alkışlayalım bak yaptıkları işin arkasındalar diyelim. aynı sorunu ne yazıkki bende yaşıyorum. bayramdan önce servis i aradım. bayramdan sonra gelip alacaklar ama 1 hafta sonra 1 hafta da yapmaları ulan altı üstü bi yazılım be insan ömrü ne kadar ki bu kadar uğraştırıyorsunuz milleti.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt