Avize ve Duşakabin

I Çevrimdışı

ilyasyldrm

Yeni Üye
10 Eki 2020
1
35
Öncelikle merhabalar herkese iyi günler diliyorum.Evim için uygun avize ve duşakabin arayışı içindeydim ve spor tarzı avize modellerini arıyorum.Evime uygun şık avize ve duşakabin bakıyorum daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu acaba güvenilir mi Yardımlarınızı bekliyorum iyi günler diliyorum..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
şikayetvar da firma ile ilgili hiçbirşey yok. trendyol aracılığıyla bir kişi birşey almış ona da sıkıntılı ürün göndermişler

zaman bu da bir hafif güvensizlik hissi oluşturur bende.

Öncesini bilmediğim bir işletme ile alışveriş ederek 20-30tl kâr etmeye çalışacağıma bildiğim yerlerden alışveriş etmeyi yeğlerim.

Kabul ediyorum bu da bir çıkmaz, yani illa ki birileri alışveriş etmeli ki adamın da alışveriş geçmişi çoğalsın değil mi?

Yine de bu güvensizlik ortamında sahaya inmeye geç kalmış işletmelerin işi zor olsa da ben önce can der, yine de bildiğim yerden alışverişimi tamamlarım :ok

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Sanki ortada bir firma yok.
Üç tane domain alınmış üçünde de adres yok birinde yeri NY USA çıkıyor.
Adresi olarak sayfasına da yersen sarı çizmeli mehmet ağa yazmış --> Bahçelievler İstanbul

------------> NY -USA Haritada - Yazıyla : Bahçelievler İstanbul
------------> Kime kayıtlı olduğu gizlenmiş.

---------Adres : Yenibosna/istanbul

Paranın her zamankinden kıymetli olduğu dönemde bu tip sayfalardan uzak durmak en sağlıklı davranış olacaktır.
Aynı logolu mağaza en azından güvence olarak arada n11 var öncelikle bak derim. 170 satış geri dönüşü var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt