Av tüfeği nasıl alınır,yaş sınırı var mı?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Bendede baba yadigarı var bir tane otomatik, babamın yaş ilerleyince ruhsat yenileyememiş, emniyet tüfeği getir yada başkasına devret demişler, Rahmetli vermem dedi, bende hiç istemesemde üstüme aldım, Babam vefat edinceye eve sokmak istemedim karakola gittim vermek için, kem küm ettiler dedim ata yadigarı kalsın madem, evdede çocuklar kurcalar diye korkmuyor değildim, Gardorp'un arkasına duvara bir çivi ile astik görünmeyecek şekilde duruyor, sağlık raporu ve dolayısı ruhsatin sureside kaç yıl geçti hatırlamıyorum, merakım olmadığından hiç üzerinede düşmedim.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CY343491

Yeni Üye
4 Nis 2023
7
33
18 yaşın üstünde olmalısın, aşağıdaki linkteki yivsiz av tüfeği bölümünden yararlanabilirsin, ayrıca sağlık raporu için tanıdık aile hekimi bulmanda fayda var, yoksa süründürüyorlar;

Ve son olarak istanbul ataşehirde yaşıyorsan ruhsatını ataşehir emniyetten alma bence, ikametini geçici değiştirmeni öneririm, ruhsatı alana kadar delirme ihtimalin çok yüksek.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
18 yaşın üstünde olmalısın, aşağıdaki linkteki yivsiz av tüfeği bölümünden yararlanabilirsin, ayrıca sağlık raporu için tanıdık aile hekimi bulmanda fayda var, yoksa süründürüyorlar;

Ve son olarak istanbul ataşehirde yaşıyorsan ruhsatını ataşehir emniyetten alma bence, ikametini geçici değiştirmeni öneririm, ruhsatı alana kadar delirme ihtimalin çok yüksek.
Teşekkür ederim hanım vazgeçirdi :ok ,Köyde olsak alırmışız,öyle dedi :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
01f570e4672772561b3d38d7fcc7df31.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri