Atlas marka basınçlı hava üfleme aleti alınır mı?

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
Evde olması gereken bir cihaz, şimdiden hayırlı olsun diyeyim. Hangi marka olursa olsun hor kullanmadıkça uzun yıllar götürür diye düşünüyorum. Garantili olsa tabi ki daha iyi olur. Bunlarda devir ayarlı olanlardan almanı tavsiye ederim.

Geçenlerde ben şöyle bir şey aldım:
Valla ne yalan konuşayım 25-26 dolarlık bir ürüne göre oldukça kaliteli çıktı. Lazerinden hız ayarına, plastik kalitesine kadar şaşırttı beni. Çin malı hepsi aynı fabrikadan çıkıyor vs dersin ama gayet yeterli ve iş görür. Çinliler bayağı kendini geliştirmiş vallahi :clap

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
linikteki ürünü kullaniyorum
ama markası farklı zaten bu tip ürünleri aynı fabrikadan çıkıp üzerine herkes markasını basar.

çok fena birşey 650w olduğunu yazsada
550w tüketimi var.

O oyunu çok yapıyorlar Sota Sota hocam staxx pro daire testere 2600W
2600 değildir dedim kendi kendime biliyorum ama alıyım dedim şu belki varya:kiskis
Adamlar koçtaş'tan almışlar kampanya vs Performance Power Daire Testere 1200 W
Üşenmeyip gitmişler etiket bastırıp staxx pro 2600w yapmışlar gerçek 1200w koçtaş üretimi
standart marka vs yazmayan koli ile geldi k.klavuzu p.powerin ilk sayfayı koparıp öyle koymuşlar
Staxx markalı ürün almayın başkasının malına etiket yapıştırıp satıyorlar adilik başka birşey değil

Ekran-Alintisic4037e7e9b25cda0.png
Ekran-Alintisi5eb78fe0ccb5afa24.png

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
O oyunu çok yapıyorlar Sota Sota hocam staxx pro daire testere 2600W
2600 değildir dedim kendi kendime biliyorum ama alıyım dedim şu belki varya:kiskis
Adamlar koçtaş'tan almışlar kampanya vs Performance Power Daire Testere 1200 W
Üşenmeyip gitmişler etiket bastırıp staxx pro 2600w yapmışlar gerçek 1200w koçtaş üretimi
standart marka vs yazmayan koli ile geldi k.klavuzu p.powerin ilk sayfayı koparıp öyle koymuşlar
Staxx markalı ürün almayın başkasının malına etiket yapıştırıp satıyorlar adilik başka birşey değil
Valla hocam bi testerenin 2600W olmasından korkarım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben oğluma aldırmadım umut ,çünkü hoşuma gitmedi üflemesi ,haa ,üflüyor mu,üflüyor işte ,denemeden alınmamalı :ok
Bayağı başınçlı üflüyor emmi
Valla hocam bi testerenin 2600W olmasından korkarım.
1600W çıkar belki diye aldım 2600W olması imkansız ölümcül kazaya sebeb olur
Zaten daire testere olarak kullanmıyorum modifiye ettim tezgah testere yaptım :kiskis

WhatsApp-Image-2021-08-12-at-23.12.08-1.jpg

WhatsApp-Image-2021-08-12-at-23.12.08.jpg

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Ürün geldi ilk kullanımda böyle yanık kokusuna benzer bobin gibi kokuyordu biraz çalıştırınca koku gitti. Fiyatına göre iyi denebilir çok sesli değil havayıda ortanın bir tık üstünde üflüyor. 120₺ ye alınır gibi heralde.

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
Ürün geldi ilk kullanımda böyle yanık kokusuna benzer bobin gibi kokuyordu biraz çalıştırınca koku gitti. Fiyatına göre iyi denebilir çok sesli değil havayıda ortanın bir tık üstünde üflüyor. 120₺ ye alınır gibi heralde.
İlk çalışmada koku normal. Hava üfleme derecesi nasıl? Hatta imkanınız var ise üflerken videosunu görmek isterim.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Geri
Üst Alt