Asus DUAL-GTX1060-O3G, Ekran Kartı, NVIDIA GeForce GTX 1060, Active Asus 1.663,74 TL

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
3 GB almak bana mantıklı gelmiyor.
Risk alır ucuza satan mağazalardan 6 GB modellerinden birini alırım. :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Elbette ihtiyaçlar ve malum bütçe olayları farklı:kiskis

Ben kendim de şahsen bundan sonra hem cigolayta bakarım ekran kartında, hem de işlemcide çekurdeğe bakarım kabak mı, alaca mı diye:hoba1

1060'daki GPU güzel, 3 GB biraz ona hakaret gibi kalıyor, görsellik isteyenin önüne taş koyuyor adeta.:kas
Aslına hata Nvidia'nın niye gibi 3 GB modelini çıkarttın ki! :slap

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
1060'daki GPU güzel, 3 GB biraz ona hakaret gibi kalıyor, görsellik isteyenin önüne taş koyuyor adeta.:kas
Aslına hata Nvidia'nın niye gibi 3 GB modelini çıkarttın ki! :slap
Mimari farklı olsa da, benim 280x 3 gb ve en son assasins creed origins oyununu yükleyip yeni bitirdim. İnanılmaz cpu ve gpu kullanımı var , %100 kullanım ve bu oyunu orta ayarlarda oynayabildim.

Yeni nesil oyunlar maalesef en az 4 gb gpu istiyor ( ben burada sana katılyorum 6 gb tan aşağı almamaya çalışırım) .. Ki ben idare edebildiğim kadar idere edeceğim çünkü grafik takıntım yok, artı olarak işlemciyi hiç oveclok lu kullanmadım, az zorlanırsa, çok çok az takviye yapabilirim diye düşünüyorum oc ile . Şuan sıkıntısı yok maşallah yetiyor.

Ki i5 işlemci k serisi ve 2013 yada 2014 senesinde topladım pc yi . Maşallah 4 veya 5 seneyi devirdi. Yani oyun için eskiden i5 yeterdi, ama şimdi bu kadar süre yeter mi bilemiyorum, bu çekirdek faktörü de önemli bir hal aldı.

Jubileyi inşallah Elder Scrools 6 ile yapmaya çalışacağım:danger:krokop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt