Assassin's Creed'in Dizisi Geliyor

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Filmi tutmadı dizisinden de pek ümitli değilim. Oyunun da çok fanatiği değilim fakat son iki oyun güzel gibiydi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Filmi tutmadı dizisinden de pek ümitli değilim. Oyunun da çok fanatiği değilim fakat son iki oyun güzel gibiydi.
Filmini izlemedim.
Oyunu da bir zamanlar meraktan oynamıştım.
Biraz RPG türü olduğu için, meraklısına hitap ediyor açıkçası.
Bir de oyun gittikçe yan görevlerde boğmaya başlamış sanırım, ben değil oynayanlar yazıyor, o da herhalde eski ilgiyi kaybettiren nedenlerden biri olmuş.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Beklentiyi çok da yüksek tutmamak lazım ama belki ortalama bir şeyler çıkabilir. Genelde böyle adaptasyonlar maalesef başarısız oluyor bazı başarılı örnekleri olsa da. Dizi çıkınca belli olur nasıl olduğu. Oyunlarında da efsane olanlar olmasına rağmen vasat olanlar da var böyle serilerde yeni çıkacak bir içeriğin nasıl olacağı belli olmuyor. Yeni Dune filmini bekliyorum ben kitabı hoşuma gitmişti umarım filmini batırmazlar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Beklentiyi çok da yüksek tutmamak lazım ama belki ortalama bir şeyler çıkabilir. Genelde böyle adaptasyonlar maalesef başarısız oluyor bazı başarılı örnekleri olsa da. Dizi çıkınca belli olur nasıl olduğu. Oyunlarında da efsane olanlar olmasına rağmen vasat olanlar da var böyle serilerde yeni çıkacak bir içeriğin nasıl olacağı belli olmuyor. Yeni Dune filmini bekliyorum ben kitabı hoşuma gitmişti umarım filmini batırmazlar.

Ben hiç bir zaman beklentiyi yüksek tutmadığım için tatmin oluyorum açıkçası.
Vakit geçirmelik, çerezlik gözüyle bakıyorum hep.
Herkese tavsiye ederim. :hihi

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Bu tarz oyunların film ya da dizileri genelde pek tutmuyor warcraft,assassins creed,prince of persia bunların filmleri pek tutmadı.Ancak the witcher'ın beğenildiğini söylemek gerek.

Ancak şu bir gerçek ki lotr'un üzerine film gelmedi onun da dizisi çekiliyor gerçi bakalım o nasıl olacak.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bu tarz oyunların film ya da dizileri genelde pek tutmuyor warcraft,assassins creed,prince of persia bunların filmleri pek tutmadı.Ancak the witcher'ın beğenildiğini söylemek gerek.

Ancak şu bir gerçek ki lotr'un üzerine film gelmedi onun da dizisi çekiliyor gerçi bakalım o nasıl olacak.
LOTR film, bunlar ise dizi.
En basiti arada bütçe farkı vardır bence.
Witcher bence de fena değildi.
Beklenti yükseltmeden takılmak en iyisi bence.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
İlgimi çekmediği için LOTR bile izlemedim.
Star Wars'u bile izlemedim. :hihi

Sadece beklentiyi yükseltmemek gerektiğine dikkat çekmek istedim hepsi bu.
Star Wars a Mandalorian dizisi ile başlayabilirsiniz ciddi kaliteli bir yapım oldu son 3 filmden kat kat iyi. Öze dönüş de diyebiliriz. Animasyon tarzı şeyler ilginizi çekiyorsa Clone Wars çok iyi bir yapımdır tabi biraz karakterleri önceden tanımak gerekiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri