Arif V 216 Netflix'de

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Arif V 216 filmi Netflix Platformunda Yayınladi.
Keyifli Seyirler.

Screenshot_20190401-200623_Netflix.jpg

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Düzeltme: site kurallarına aykırı olduğu için link kaldırılmıştır.

Son düzenleme:
Ahmet_Jackie Çevrimdışı

Ahmet_Jackie 

Aktif Üye
14 Eki 2018
53
32
Çok bekledim ama pek tatmin etmedi beni. Fazla uzun gibi yeni çıkan Türk filmlerinden çok daha iyi tabi ama Cem Yılmaz söz konusu olunca beklentilerimiz tavan :tara

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
gülmek eğlenmek kafa dağıtmak istiyorsanız cem yılmaz şahan yılmaz erdoğan ahmet kural murat cemcir vs... filmleri işininizi fazlasıyla görür, ama yok illa oyunculukların zirve yaptığı görece daha iyi az bilinen efsane yerli filmler istiyorsanız gemide, vavien, mustafa hakkında herşey, fakat Müzeyyen bu derin bir tutku, takva, pardon, eşkiya, ağır roman vs.... gibi filmleri mutlaka izleyin derim, yalnız tür olarak çoğu insana hitap etmeyebilir hatta belki biraz sıkıcı gelebilir baştan uyarayım. yine filmlerin popülerliğinden bağımsız olarak yaşlılık filmleri olan gönül yarası av mevsimi ve kabadayıda Şener Şen'in karakter oyunculukları efsanedir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
gülmek eğlenmek kafa dağıtmak istiyorsanız cem yılmaz şahan yılmaz erdoğan ahmet kural murat cemcir vs... filmleri işininizi fazlasıyla görür, ama yok illa oyunculukların zirve yaptığı görece daha iyi az bilinen efsane yerli filmler istiyorsanız gemide, vavien, mustafa hakkında herşey, fakat Müzeyyen bu derin bir tutku, takva, pardon, eşkiya, ağır roman vs.... gibi filmleri mutlaka izleyin derim, yalnız tür olarak çoğu insana hitap etmeyebilir hatta belki biraz sıkıcı gelebilir baştan uyarayım. yine filmlerin popülerliğinden bağımsız olarak yaşlılık filmleri olan gönül yarası av mevsimi ve kabadayıda Şener Şen'in karakter oyunculukları efsanedir.
Filmi izledim,ilklere benzemiyor,çok gülmedim desem yeridir,1960-1970 yıllarında mini etek varmıydı,aslında merak ettim,sanki daha sonraki yıllarda girdi Türkiyeye diye hatırlıyorum,ama sonuçta meşhur gırgır dergisi okuyucusu olarak filmi beğenmedim sevgili newrophat,gırgır'ı özellikle yazdım ki espriden alıyan birisi olduğum anlaşılsın istedim ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Filmi izledim,ilklere benzemiyor,çok gülmedim desem yeridir,1960-1970 yıllarında mini etek varmıydı,aslında merak ettim,sanki daha sonraki yıllarda girdi Türkiyeye diye hatırlıyorum,ama sonuçta meşhur gırgır dergisi okuyucusu olarak filmi beğenmedim sevgili newrophat,gırgır'ı özellikle yazdım ki espriden alıyan birisi olduğum anlaşılsın istedim ?

artık filmler ve diziler sosyal medya etkileşimine ve reklamlara endeksli durumda , oyunculuk kurgu sosyal mesaj vs... hak getire , o yüzden yapılan işi emeği görmek açısından bağımsız yapımlar festival filmleri gibi özgün işlere bakmak lazım ama onlarda da genel problem film bitmiyor , akış çok yavaş diyalog çok fazla aksiyon az , sıkılıyor insan . :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt