Arçelik Tv kapandı açılmıyor.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Led tv mi senin ki hocam video da Lcd gibi geldi bana , genelde Lcd'lerde görünüyordu tv arkasından frolesan ışığı hüzmeler oluyordu. Led tv ise büyük ihtimalle converter kart arızalanmış.
hocam vallahi ben bilmiyorum pek açıkcası. aşentiyon gelmişti öyle koyduk kullanıyoruz bayadır. ekranın arkasında daha önce hiç ışık dikkatimi çekmedi. sanırım lcd mi oluyor bizimki?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
hocam vallahi ben bilmiyorum pek açıkcası. aşentiyon gelmişti öyle koyduk kullanıyoruz bayadır. ekranın arkasında daha önce hiç ışık dikkatimi çekmedi. sanırım lcd mi oluyor bizimki?
Besleme kartı arıza yapmış gibi hocam , garantisi yoksa heralde 400 yada 500 tl bi masrafı çıkar.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Besleme kartı arıza yapmış gibi hocam , garantisi yoksa heralde 400 yada 500 tl bi masrafı çıkar.
yok hocam garantisi. bakalım yakında bir tv tamircisi var olmadı ona götüreyim yarın bir fiyat versin. olmadı yeni tv bakarım çok masraf çıkarsa.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bence uydu problemli, ama ustalar daha yardımcı olacaktır. Ses var görüntü yok, tv kapanmıyor ve mavi ekran:hmm
biraz karışık anlattım toparliyim. uyduyu komple kapattım tv boxa geçtim girişleri ayrı bu arada. tv yi açıyorum şuan ekran hiç gelmiyor ama telefon flashını tvye yaklaştırınca görüntü olduğunu görüyorum ama flashı çekince karanlık ekran gözüküyor görüntüyü göremiyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
yok hocam garantisi. bakalım yakında bir tv tamircisi var olmadı ona götüreyim yarın bir fiyat versin. olmadı yeni tv bakarım çok masraf çıkarsa.

Öyle daha uygun olabilir fiyat , ben servisine verirsen servis fiyatı verdim , servisler genelde kazık fiyat isterler. Tekrar geçmiş olsun hocam , umarım tamirci işinizi uygun bir fiyata görür.

Geri
Üst Alt